29 Aralık 2014 Pazartesi

ERGENEKON ADI YOK.

                               

Sevgili takipçilerim yılın son günlerinde son yazılarımızla bitirip,yeni yılda Allahtan sağlık,huzur,mutluluk,bereket,aşk hepsini bekleyelim.
Ağanın eli tutulmaz tek bir ağamız var evrene can veren yaşam veren ALLAH…!!!!
Şimdi yazının başındaki gibi ERGENEKON örgütü ile ilgili yazmak istiyorum,geçenlerde bir televizyon kanalında değerli bir bilim,ilim ve siyaset uzmanı olan em.DENİZ BİNBAŞI sayın  EROL MÜTERCİMLER beyin bir açık oturum esnasında ERGENEKON diye bir örgüt yoktur çıkışı bu davanında tamamen palavra olduğu açıklaması karşısında karşısındaki oturuma katılanlardan gelen bazı sorular karşısında sorular şu, yapılan tüm siyasi suikastları kimler yaptı nasıl ERGENEKON örgütü olmaz.
Cevabı şu oldu böyle bir örgütün NATO ya girişimizle kurulduğu fakat bu örgütün 1983 yılında tamamen tasviye olduğu,siyasi cinayetler için ilk önce kilitlendi sonra o başka bir şey dedi.Programda zamandan dolayı kapandı.

Muhterem beyefendi ,hep dikkatimi bilgisi,öğretmenliği ve karizması ile çekmiştir,zaten tüm TSK içindeki kuvvetler içinde bulunduğum için kendisinide ilgi ile izlemiş eski 111 de çokça arkadaşım vardı beyefendi ile tanışmasakta kendisini her zamanki şık ve atletik ve entelektüel yapısından dolayı izlerdim…

Şimdi hepinizin önünde söylüyorum, ben sayın EROL MÜTERCİMLER gibi entelektüel bir insanla ERGENEKON ve GLADİO varmı yokmu konusunu hangi ideolojiden olursa olsun o basın yayın kuruluşunda canlı veya ön çekim konuyu tartışıp varmı yokmu TÜRKİYE insanına ispatlamak veya olduğunu izah etmek için uzun bir programa katılmak isterdim.
Sanmıyorum beni basın,yayın organlarında sansürlüyorlar bazı dostlarımın sayesinde birkaç program ve yazımı basmalarından hariç basın önüne çıkartmıyorlar.

Ama imkan olursa,programa katılmak isteyen olursa her zaman her yerde ve zeminde ERGENEKON ve GLADİO konusunda görüş bildirmeye hazırım.
Kısa izah getirirsem her zaman dediğim gibi ERGENEKON operasyonunu yapan emniyet mensublarınada dediğim gibi gerçek ERGENEKONA operasyon yapmadığınız veya yapamıycağınız bunu teknik olarakta başaramıycağınız için yapılan alt düzeyli operasyonlar ve sonra kendimde gördüğüm gibi torbaya önüne geleni atmakla aslında gerçek GLADİO (ERGENEKON) örgütüne hizmet ettiniz,sonucunda sizi bu yanlış operasyonlara sevk edenler sizi ve camianızıda aynı torbanın içine koyarak istediği hedefe dümen tutarak planladığı şekilde hadiseyi  götürüyorlar…
GLADİO uluslararası ayağı büyük olan temiz ve kariyer sahibi aristokrasi veya burjuvaziden gelen insanlardan ve meslek sahiplerinden kurulmuş bir yapıdır.
Bu yapıda din,dil,ırk farklılığı yoktur örgüte üye olan herkes nedir,KARDEŞ.
Bu örgütlenme,zaman içinde kendi içindeki yöneticilerin belirlediği siyaset ve ekonomide yön çizerken bunun planınıda yapar ve bunu en yukarda yaptığı zaman hiyerarşi ile aşağıdaki en alt kadroya kadar uygulatır.Bir ÜÇGEN manzumelerinde oluşan PİRAMİT gibi.
ERGENEKON terör örgütü adı altında yapılan operasyonlarda sanırımki şuçlama yapmıycam burdan kimseyi şuçlama hakkım yok ama hep konuşacağımız GLADİO kendi isteği ile  yine 1990 da yaptığı gibi şekil değişikliğine girdi,bunuda bu sefer  iyi bir PİSİKOLOJİK HARP yöntemlerini iyi kullanarak halka dokunulmazlarada dokunuldu hissini yaşatarak aslında gerçek yapıyı ve alttan gelen yeni kadroların önünü açtılar,her yerde, her konumda.
GLADİO HİZMET dediğimiz gurubun içinde onların kuruluşunda ve onların yürüdükleri yolda yokmuydu,muhakkakki vardı her yerde sızma olan bir NATO ve başta ABD,İNGİLTERE aklı ve gücü ile yönetilen örgütlenme ya kuruluş aşamasında yada sonra desteğini vermiş olması gayet doğal ve sonrada onların içinede bilmiyceği şekilde sızıp,onlarıda yönlendirip zaman zaman sezdirmeden yönetebileceğide gayet normal bir düşünce olması gerekli.
Arkadaşlar ben kimseye bir iftira veya şuçlama getirmek için yazmıyorum,beni bir DOKTOR gibi düşünün teşhis yapıyorum artık tedavi edicek ihtisas sahibi uzman doktor ve genel cerrahlar varsa onlar uğraşıcak.

Emekli emniyet istihbarat eski daire başkanı sayın BÜLENT ORAKOĞLU bugün merhum NECİP HABLEMİTOĞLU ile ilgili konuyu güzel bir şekilde yenişafak gazetesinde kaleme almış.
Ben bu konuda geçmişte bazı şeyler yazmıştım,bugünki yazıya şunu ekleyeyim çünkü sayın ORAKOĞLU dikkat çekmiş,hablemitoğlunun sol gözünden vurulması bir mesaj gibi algılansın demiş.
Ben o konuya şunu ekleyeyim teknik olarak GÖZÜNDEN VURDUN sloganı istihbarat ve güvenlik uzmanlarınca kimler tarafından tabir kelime olarak kullanır onlar konuyu iyi bilir.

İkincisi SOL gözünden vurulması,herkes biliyorki merhum sağ cenaha daha yakın bir insan olması ama kendisini hedef alan yapıların taşoronları açıkçası sanırım görüntüleri SOL cenahta olması muhtemel düşünülebilir.
Üçüncüsü bütün güvenlik uzmanları bilir olayın merhumun evinin önünde olması çok yakın mesafeden atış yapılması genelde bu tip insan katlinde maktulle katillerin birbirlerini daha evvelden tanıdıklarını gösterir büyük genellemede,münferit olması çok az ihtimal..
Dördüncüsü ateş edem şahsın çok profosyonel bu konuda devamlı çalışan birisi olması gerekli çünkü gözden alınan darbede ,darbeyi alanın yaşamasına imkan yok ,şansa bırakılmamış.
Beşincisi,cinayetten evvel elektiriklerin kesilmesi devamlı ve o günün maç gününe denk getirilmesi yine çok profosyonel bir çalışmanın ürünü ALMANYADAN dedikleri gibi GSG-9 timi gelip bu suikastleri yaptıysa TEK kurumudamı ALMAN BND elinde.)))))

Arkadaşlar buraya GSG-9 timi TÜRKİYEDEKİ kuruluşların haberi olmadan sızamaz,bu suikastler yapılıyorsa buradaki insanlarımızdandır,belki BND veya diğer olaylarda başka servislerin irtibat görevlileri gelip operasyonun temiz ve kazasız olduğunun gözlemini yapıp belki burda hiçbir kendi ve bizim resmi kuruluşlarımıza uğramayıp burdaki irtibatta oldukları tarihi BARONLARININ misafirliği altında zamanlarını geçiriyorlardır.))))
Arkadaşlar bu konulara yaşanmış çok örnekler özellikle elektirik kesilmelerine 1980 yılında kendi başıma gelen tesadüfi allahın lütfu ile kurtulduğum yazıcam,zaten şehit DİYARBAKIR emniyet müdürü GAFFAR OKKAN suikastindede ,olay anında elektiriklerin kesilmesi bize burda bu konuda çok kere çalışan ekiplerin olduğunu gösteriyor.

Size yurt dışından örnek vererek bitirim GLADİO yu daha iyi anlayın,çünkü gladionun büyük ekonomik zincir şeklinde oluşmuş yapısı vardır.
Selanikte mesleğinde çok yaşlı bir insana gittim,çok lüks bir sempte önemli bir iş kolunda çalışıyor ailesi ile beraber,tanıştım lakabı ŞIÇAN..))
Sordum bu lakabı niye,size taktılar mösyö SIÇAN VANGEL.
Zeki bey dedi ikinci dünya harbinde ,yunan partizan olarak NAZİ ALMAN güçlerine karşı çarpışıyordum.

Bir çok eylem,sabotaj yapıp NAZİ ALMAN ordusuna darbe vuruyorduk.KOD adımı ŞIÇAN koydular heryere sızabildiğim dikkat çekmediğim için,fakat bir sızıntı oluyor NAZİLER bir baskın yaparak beni tutukladılar ve günlerce işkence yaptılar SIÇAN benmiyim diye.
İşkencelere dayandım en sonunda sorguyu götüren NAZİ subayı bırakın bunu bunda ŞIÇAN kod adlı partizan olucak bir şey yok bunun hiçbir şeyden haberi yok.

Serbest bıraktıktan sonra tedavim bitip yataktan kalkar kalkmaz,ilk yaptığım bir NAZİ askeri havalimanın sabote ederek nazi avcı uçaklarını yok ettik,tekrar ŞIÇAN kod adı her yerde efsane olarak yayıldı.
Toprağı bol olsun artık hayatta değil,ama bu örgütlenmenin tüm Avrupa,İngiltere ve amerikada üyeleri temiz beyaz yakalı tabir ettiğimiz insanlardan oluşur.VATİKANDADA böyledir meydanlarda sadece güvercinleri yemlersin,bu işler kapalı panjurlar arasında yapılır……………!!!!!!!!
Şimdiden yeni yılınızı kutlarım.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN.
                                                           

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...