26 Kasım 2014 Çarşamba

MİKROP YUVASI…..


Sevgili arkadaşlarım,yazılarıma gösterdiğiniz büyük ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ederim,tekrar söylüyorum eleştirileriniz ve yorumlarınız bana büyük güç veriyor.
Ne kadar çok yorum yaparsanız  o kadar çok faydalı olursunuz bana.
Arkadaşlarım insanların nadir dostları olur,arkadaşın çok olabilir dostun bu hayatta çok azdır.Bugün yaşantısı ve tarzı benimle aynı olmasada duruşu ve mertliği her zaman bahse konu olmuş üst düzey bir gazeteci arkadaşımın çok güzel bir yazısı vardı özellikle MEDYANIN önemi ve gücü hakkında.
Sizlere şunu söyleyebilirim,bağımsız ve dürüst medya inanın  büyük MİLLETİN gücüdür.
Bugün bizler bile kendimizi son 50 yılda ispat edemezken ancak basın,medya ve şu anda yaptığımız gibi sosyal medya ile rüştümüzü ispat etmeyi becerdik.
Arkadaşım bugün mertçe GEZİ olayları ve 17 kasım hadiselerinde dürüst ve bağımsız medyanın sayesinde DEMOKRASİNİN ayakta kaldığını telaffuz ediyor yazısında evet bu konuda sonuna kadar haklı allah bu millete dürüst,namuslu,çalışkan gözü pek basın mensubları ve medya yöneticileri patronları nasip etsin.
Arkadaşlarım çok eleştirilen yıllarca kolluk güçleride aslında bu MİLLETİN ve DEVLETİNİN adeta bir hammalıdır.
Bu teşkilatları en tepedeki yöneticiler nasıl idare ederse onlarda o şekilde bu MİLLETE hizmet ederler.Sizi temin ediyorum bu devletin kolluk güçleri(emniyet,jandarma,sahilgüvenlik) iyi yönetildiği motive edildiği zaman başaramıycağı hiçbir konu ve görev yoktur,ama kullanmak istersen kendine göre evirmezsen….

Şimdi yakın zamanda gerçeklere gelelim özellikle 2005 yılından başlıycam o yıl devletin en tepe noktalarından bir İÇ GÜVENLİK çalışması olduktan sonra dikkat edici olarak bir anda başta DANIŞTAY SALDIRISI ve DİNK cinayetleri ve diğer toplumu infial edici hadiseler gerçekleşti.Sonrası bu ERGENEKON,BALYOZ davaları ile operasyonlar yapılarak bu davalara ışık tutulmak istendi işin sonu FOS çıktı şimdi o operasyonları yapanlara operasyon yapılıyor.
Neden aslında bu DANIŞTAY saldırısı ile başlayan hadiselerin hepsinin önceden istihbari bilgileri ulaşıyordu ama sistem kendiliğinden kendini tıkadığı için hadiselerin önüne geçilemiyordu.Siyasetçilerin içerde bu hadiseleri yaptıran ÜST yapıya gücü yetmiyordu.
Çünkü bu üst yapı CUMHURİYETİN kurucu gücünden geldiği için 1949 senesindede kendini NATO ve onun güçlü yönetici devletlerinin ELİT kadrolarına bağladığı için DOKUNULMAZ niteliği olan bir durumu vardı.Dokunulanlar bu yapının sarf edebileceği kendi yeni sisteminde ihtiyacı olmayan guruplardı.
Bunları daha evvel yazmıştım burdan şuna gelicem peki diyceksiniz  hükümet nasıl dayanabildi bu kadar DEMOKRASİYİ yaralayıcı hadiselerden darbe yemeden çıktı,anlatim HÜKÜMET hiç uygulanmayan yöntemleri akıllı danışman kadroları ile ve BATININ gizli dehlizleri ile temas kurup çok akıllıca sıkıntılar ve stresli ortamlar esnasında BATILI elit kritik güçlerle sıkı pazarlıklar yaparak burdaki CUMHURİYETİN elit güç kadrolarını BYPAS etti.

Hatta sıkıntılı ve stresli TÜRKİYE ortamlarında ülke dışına genellikle zaman zaman iç seyahatlerle LİDERİ ve danışman kadrolarını uzaklaştırarak pazarlık yapılacak güçlerle gözden ve basın medyadan uzak onlarıda BYPAS ederek bu görüşmeleri ve pazarlıkları yaparak bugüne kadar geldiler.
O zaman içerdeki ÜST YAPI ile çatışmadan tereyağından kıl çeker gibi dışarıyı organize ederek kendilerini koruyarak yollarınada devam ettiler.
Bu arada ERGENEKON ,BALYOZ operasyonları ilede ÜST YAPININ değnek,sopa gücünü çok zayıflatarak birazda ÜST YAPININ bazı adamlarını tek tük olsada alarak bu yapınında hem dış hem iç zayıflatarak yollarını kesmelerinin önüne geçtiler….
Şimdi çok ABD,AB ve İNGİLTERE ile şahsi müzakereler yapan isimlere basında rastlarsınız,onlar işin görüntüsü asıl müzakereleri yapan hiç görmediğiniz,tanımadığınız insanlar var.

Kısacası eğer ABD bu sistemin yıkılmasını isteseydi,bu yapıyı yıkardı, fakat çok güzel bir şekilde gizli müzakereler ve diplomasi ile işini TÜRKİYE ve coğrafyasında götürdüğü için tüm organize yapılan provakasyonlarıda dozajında kendi kontrol altında tutarak,pazarlıklardan elde ettiği diplomatik ve siyasi çıkarları garantilediğinde PROVOKASYONLARI istediği gibi durdurdu ve bitirdi.
İşte sizin vatandaş olarak çok kızdığınız istihbarat yokmu veya niye önlenemiyor sorusuna verebilecek cevaplar çok kısıtlanıyor))))))))?
Özellikle 2011 şeçimlerinden sonra alınan şeçim zaferi ile HÜKÜMETİN kurmay heyeti AMERİKAN BAŞKANLIK şeçim sistemi ve pisikolojik prokobanda yöntemlerini ve CİA gibi kuruluşların Başkanlık şeçimlerinde uygulatıkları metodlardan olan TOPLUM üstünde GERİLİM ve STRES ,MANİPİLASYONA açık haber portalı ile CUMHURBAŞKANLIĞINA giden yolu açmak ve bundada çok başarılı olundu.

Size şöyle bir hadise anlatim hükümete çok yakın bir kişiye böyle TÜRKİYENİN gerilimli bir ortamında telefondan anlatarak bu konuyu dinleme olduğu için tarihe not düşmek birde ideolojik ve taraflı değil akıl yolunda düşündüğümüzü göstermek için açıkçana anlattım,o günlerde.
Şimdi size GESİ olaylarından bahsedicem,bakın bu GESİ olayları ÜST yapı tarafından hadiseden 8 ay kadar evvel TÜRKİYE içinde dışardan planlamalar ile organize edildi,ben şahsım olarak bunun istihbaratını alıyordum ve bunu 3 ay evvel çok sinirlendiğim TÜRKİYEYİ karıştıracakları için facebook sayfama bir yazı yazarak dikkatide çekmek için koydum.
Ve olaylar başladı ve bir müddetten sonra artık rayından çıktı fakat TÜRK GÜVENLİK güçleri çok bitap düşselerde bu hadiselerle mücadele ettiler sonuna kadar,peki ABD ve BATI isteseydi GESİ planı boşamı çıkardı yoksa başarıyamı ulaşırdı.
Ben size söyleyeyim BAŞARIYA ulaşırdı!!!!
Nasılmı bu hadiselerin en yoğun zamanında yine bu gizli pazarlık diplomasisi devreye yurt dışında çeşitli noktalarda girerek,GESİ olayının bir dozajdan sonra kontrollü yavaşlatılması sağlandı.
Şöyle düşünün BEŞİKTAŞLI ÇARŞI gurubunu bile engeleyemediğiniz dönemde, onları hangi KURUMUN yetkililerinin tek bir haberle engelleyebileceğini bilmiyen yoktur sanırım dozerlerle DOLMABAHÇE sarayına dayanmış kitlelere hemen GAZİOSMANPAŞADAKİ NATO kolordusuna bağlı sadece birkaç MOTORİZE PİYADE TABURU,BİR KAÇ TANE TANK TABURU ve BİR KAÇ TANE ZIRHLI PERSONEL TAŞIYICI TABURU ASİ ve BAĞIMSIZ olarak göstericilere destek olarak alanlara girseler ne olurdu.
BATI bunu yapamazmıydı?


İşte değerli gazeteci dostum vefalı arkadaş bunları izah etmek istiyor,bu MİLLETİN DEMOKRASİNİN TOPLUMSAL HASİSELERİN önüne şerefli, dürüst basın mensublarının doğru haberleri MİLLETE ulaştırarak toplumla gerektiğinde çatışmaya giren KOLLUK kuvvetine güç,çeşitli gayrinizami art niyetle elindeki gücü kullandıracak kuvvetlerede CAYDIRICI olmaktadır…

Kimseleri küçümsemeyelim ALLAH yarattıysa bir PİRENİN bile bu EVRENE bir faydası vardır….
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...