9 Kasım 2014 Pazar

MESCİDİ AKSA-KUDÜS…


Sevgili takipçi seven arkadaşlarım,yine herkese hayırlı bir Pazar günü dilerim.
Arkadaşlar burdan sayın TUNCAY GÜNEY beye 8 aralık tarihli yazsı için tebrik ederim bazı gazeteci arkadaşları arayarak onlarada irtibatları olduğu için aynı şeyi söyledim.
Yazının başlığı İSRAİL TÜRKİYE İÇİNDE İSRAİLDEN DAHA GÜÇLÜDÜR…!!!!
O kadar güzel yazmışki hayran oldum aklımdakinin teknik olanını yazıya dökmüş.Arkadaşlar siz biliyormusunuz türkiyedeki havalimanlarında güvenlik önlemleri ne zaman alındı eskiden basit bir kontrol yapılarak girilirken ilk FKÖ eylemleri 1975 yılından sonra Yeşilköy hava limanında yapılınca şimdiki güvenlik önlemlerinin ilk etabı o yıllarda başlatıldı arkasından ANKARADA MISIR BÜYÜKELÇİLİĞİ baskını 1979 yılında bu eylemleri yapan hep FKÖ( FİLİSTİN KURTULUŞ ÖRGÜTÜ) ve gördüğünüz tüm sol örgütleri PKK da ve ASALA da dahil bunlara lojistik ve saha sağlayan eğitim veren 1970 li ve 1980 li yıllarda FKÖ örgütüydü.

Şimdi herkes kızıcak bana diycekki MOSSAD ajanı ama tarihsel olarak inceleyin dediklerimin hepsi çıkıcak,zaten yanılmanızın sebebi ilizyonist istihbarat örgütlerinin her zaman oyununa gelmeniz sizleri yönetenler içinde bazıları  maddi ve manevi çıkar için bu örgütlerin emrinde olmaları sizleri bugüne getirdi.
Şimdi çıkıyor devlet büyüklerimiz  ve özellikle bizi şu anda yöneten siyasetçi ve bürokratlarımız dindar insanlar bugünlerde MESCİDİ AKSA VE KUDÜS için tehditler ve operatif söylemler sizlere dile getiriyorlar,burdan söyleyeyim bu sizlere ve tiribünlere slogan,gerçek bu değil…..?
Gerçeği bilseniz İSRAİLİN ,SİYONİZİMİN içimize nasıl sızdığını nasıl görüntülerde bizi istedikleri şekilde istedikleri gibi yönlendirip nihayi hedefe gittiklerini,o zaman korkar kolay kolay hiçbir şeye inanmazsınız.

1981 yılında İSRAİL devleti IRAK nüklüer tesislerini bombalayınca türkiyeden büyük ses çıktı protestolar yapıldı bunun üstüne İSRAİL BAŞBAKANI bizi zorlamayın gelir TÜRKİYEYİDE bombalarız dedi.Bunun üstüne İHTİLAL komitesi başkanı yani darbe devlet başkanı sayın ORGENERAL KENAN EVREN basına açıklama yaparak,burası IRAK değil o üç milyonluk ülkenizi gelir başınıza yıkarız diye açıklama yaptı.TAVUK SU İÇER ALLAHA BAKAR.
Hemen arkasından MESCİDİ AKSANIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ POSTA PULLARININ üstüne resmi basılı şekilde piyasaya sürümüne geçildi arkasında FİLİSTİN KURTULUŞ GÜNÜ kabul edilerek türkiyede FKÖ siyasi olarak önü açıldı.

Ama bunlar ilizyondu sinsi sinsi türkiyenin içinde sızmalar 1972 yılından itibaren özellikle kritik noktalarda bunlar özellikle güvenlik güçleri içinden başlayarak türkiyenin temeline doğru bir sızma ve bu sızma ile gelecek nesiller içinde TÜRKİYEDEKİ kırıtik mekanizmalar içinde bulunması gereken insan kadrolarıda yetiştirildi.Şimdi bu söyliyceklerimden kıyamet kopucak ama bu gerçek bakın gazetelerdeki şuçlamaları çeşitli yapılar hakkında hep sonunda İSRAİL ve MOSSAD veya onlarla yakın olan istihbarat örgütlerine bilgi sızdığı ,dinleme teknik takip yapıldığı konusu önünüze geliyor,neden işte ta elli yıl evvel yapılan sızmalar istedikleri zaman hangi ideoloji ve siyaset TÜRKİYEDE hakimse ordaki sızmaları ile istedikleri şekilde bizleri istedikleri noktaya getiriyorlar,sizde zannediyorsunuz içimizde çatışma var aslında bizim içimizde bir birimizle çatıştırıyorlar.
Bakın arkadaşlar ben kırk yıl bekleyip MOSSAD başkanı veya diğer yabancı servis üst mensublarını tanımadım,çocuktum ben bunları tanıdım onun için rahat konuşuyorum TÜRKİYENİN bölgesinde geldiği iç ve dışardaki duruma o yıllardaki planlama ile gelindi.
Şimdi APO yu sorgulayan komutanlar diye hava atanlar var ne anlatmış APO beni kürtler değil TÜRK DERİN DEVLETİ içinden TÜRK ırkından insanlarmı gençliğimde bu yola soktu hazırladı bunlar İSRAİLDE kurs alıp daha sonra NATO üst yapısı içinde kordinasyonlamı bu 40 yılda bizi bu noktaya taşıdı.
Yani kısa şuraya gelicem sen kendi kendine kendi topraklarında hakimiyetini şu günkü naktaya getirmişin,türkiyenin artık belirli bölgelerinde ve hudut ötesinde,KIBRISTA hakim değilsiniz kalkıyorsunuz MESCİDİ AKSA olaylarının üstüne tehditler ve kuvvet söylemleri dile getiriyorsun,gururlanmak lazım ama arkası boş.
Yani bunu siyasi konuşmuyorum şu meclis aritmetiğinde ve diğer kurumsal güçlerde dahil bu söylemin arkasını getiremezler çünkü arkası boş.
Sayın TUNCAY GÜNEY beyefendi merhum UĞUR MUMCU beyin bir lafını yazsınıda hatırlatıyor,diyorki sayın MUMCU TÜRKİYENİN bir A,B C planı hiç olmadı TÜRKİYENİN hep bir A,B,D planı olduğunu dile getirdi diyor…?
Sayın MUMCUYA suikast yapanlar için israilden MOSSAD timi sızıp eylemi yaptı diye yıllarca prokobanda yaptılar,garip gureba İRANLA ilşkilendirdikleri insanları örgüt mensubu diye tutukladılar,en kötüsü suikasti gerçek yapanları gören gariban peynirli pide yiyen insanı vatanseverlik yapıp hadiseyi gidip ihbar etti diye ilk televizyonlarda rezil edip sonra yalan ihbarda bulunmaktan içeri attılar,inandınızmı suikati MOSSAD eylem biriminin sızıp ankarada yaptığını)))?

Seyredin merhum MUMCUNUN son TRT1 televizyonunda ölmeden evvel katıldığı açık oturumda PKK ve onun uluslararasındaki ayağının ne olduğunu kızararak çok kendini sıkarak ağzından bazı önemli bilgilerin çıktığını,bugünü anlatıyordu o ! 21 yıl evvel söylediği için ölüme götürdü bugünkü konu kendisini hemde kısa birkaç ay içinde.
Arkadaşlar DÜNYANIN belirli merkezlerinden hadise öyle bir yönlendiriyorki SİYONİST ve ANGLASAKSON akıl tarafından herkes oyunun içinde oyuncu hepsininde oyunun içine alınması ve şeçilmişliği bir yerden başlamış.
İşte o sırrı bulsan bile kimin nerde seçilmiş olduğunu artık olacakları durdurmamıza imkan kalmadı ancak TÜRBÜNLERE bağırırız.
Bakın size isim vermeden bir hadise anlatıcam bir arkadaşım vardı hala tam öldümü ölmedimi bilmiyorum,çünkü gömmediğim adamın öldüğüne bu meslekte kolay kolay inanmam,bu arkadaş çalışmadığı günlerde CAMİLERİN damlarına çıkıp cami onarımı yapan sevabına bir insandı,o kadar ALLAHA,KİTABA,KURANA ve onun yaşantısına inanırdıki herkes örnek gösterirdi,çeşitli günlerde çeşitli cematlerin toplantılarına gider ordaki din adamlarını dinlerdi,fakat kendisine teşkilattan kanca attılar benim yanımda zaman,zaman uyarsamda genç inanmıştı VATAN,MİLLET,SAKARAYA,KARS,ADIYAMAN,BİNGÖL illerine beni dinlemeyip gizli gizli çalışmalarını ve faaliyetlerini götürüyordu.
Bir gün bana ağbi birisi gelicek bir şunla konuşsana dedi,arkadaş geldi konuştuk yarım saat çıktı gitti,neci bu ağbi dedi DEDİM KOÇ um bu MOSSAD mensubu hemde kadrolu MOSSAD mensubu ajan majan değil,dedi ağbi sağlam sallamaya başladın gülüyor,ALLAHRAHMET EYLESİN.
Birkaç gün sonra yine gelerek fakat yüzünde bir mahcubiyet ile AĞBİ sen hakikaten büyük adammışın,KOÇ um büyük allah hayırdır ne oldu yok bir şey ağbi içimden geldi?
Bende içimden diyorumki sen raporu verdğin tarikattaki MİT mensubundan aldığın bilgi ile bana büyük adamsın diyorsun bu senin söylemin değil.))))
Neyse bir yıl sonra ASKERİ istihbarat kademelerinde kalmasından dolayı ölmeden evvel yanıma geldi ne sordular dediğimde seni sordu ağbi bu SENİN AĞBİN NE İŞ DEDİLER SORGUDA,o zaman verdiği eşkal ve sivil giyim tarzı ve konuşmasından sorguyu yapan ÖZEL SUBAYIN kim olduğunu hemen anladım.Beş yıl sonra oda rahmetli oldu,o rahmetli olmadan birkaç ay evvel benim görüştüğüm şahsın tüm dünya basınına MOSSAD örgütünün bir mensubu olarak ismi,girdiği angajman ve sebeb verdiği hadise ortaya döküldü.
Arkadaşlar bu konular böyle mahalle bazında siyaset yapıp devletin en tepe noktalarına kadar çıkmakla olmuyor,bu işler çok ciddi derin işler HERKES SÖYLEM ÜRETİR,BAZI KİMSELER NE YAPARIZDA CENDEREYİ YIKARIZ ONU DÜŞÜNÜR,KOLAY DEĞİL…..!!!!
Bilader düşünmem için rusça bilen 1.70 boylarında yeşil gözlü,sarışın bir RUS bayan olması lazım,yaz aylarında kuş sesi,kış aylarında kar görüntüsü votkanın iyisi havyar,balık ve etin yağlısıki herkese,milletime,vatanıma faydalı olayım.
Hani rahmetli kemal sunalın ŞABAN dizisinde 6 lı ganyanı tuturması için devamlı yaşadığı ortamı yaratıyorlar münübüs alıp içine münübüs yolcusu gibi dolup,aynı yaşantıyı taklit olarak gerçekleştirip onu hazırlıyorlar hatta en sevdiği şarkı şiki,şiki bağ,bağ şarkısını çalıyorlar ŞABANA ilham gelsin diye.
Ah ŞABAN hoca,ah bu memleketin başını sen yaktın son numaranıda çözdüm ama senin numaralarını çözene kadar zaten giden gidiyor..?

Herkese iyi pazarlar,anlayana sivri sinek saz,anlamayana DAVUL,ZURNA az…..?
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...