6 Ekim 2014 Pazartesi

DERİN BAYRAMLAŞMA……..!!!!!

   

Sevgili, severek beni okuyan takip eden arkadaşlarım tekrar hepinizin mübarek kurban bayramını kutlar,sayenizde ulaşamadığımız görmediğimiz ama hep gönlümüzde olan büyüklerimizinde bayramını kutlarım.Kim bu isimler sırası ile eski MİT müsteşarı sayın SÖNMEZ KÖKSAL beyefendi,sayın GALİP TUĞCU,sayın MEHMET EYMÜR, sayın MAHİR KAYNAK bunların hepsi bizim büyüğümüz şereflice bulundukları mevkileri dolduran yaptıkları işi devlet ciddiyeti ve hassasiyeti ile yapan insanlarımız .Ulaşamadığım için burdan hepsinin ellerinden öperim bir HOCANIZIN elini öpün birde babanızın başkada kimsenin elini öpmeyin.
Bayramlaşmamızı yaptıktan sonra takip edenler biliyordur üç ay evveline kadar sayın MEHMET EYMÜR beyefendi SONTV haber sitesine eski anılarını ve günün çeşitli konularını bilgisi dahilinde yazarak okuyucuya bilmediği çok şeyi ordan aktarıyordu,kendisinin yazıları çok eskiden beri özellikle İSTİHBARAT dünyasında çok sevilerek okunur.
Tabi son yazısı CASUSLUK hikayeleri-7 benim için çok önemli bir yazıydı ben o yazıya atfen dört tane sanırım arkası arkasına yazı yazdım fakat sonrası bu üç ay zarfında sayın EYMÜR bir daha yazı yazmadı.
Nedenine gelirsek sanırım şu andaki MİT kurumsal yapısı rica ederek şu günki SİYASETİN verdiği güçlede sayın EYMÜR beyden yazılarını bir müddet durdurmasını istediler gibi bende bir kanat var banada kulağıma gelen bazı gazetecilerle MİT tepe noktalarından bizim yazılarımızın devlet güvenliğini zedelediği gibi aslında içi boş olan sadece bazı merkezlerin bu derin tarihi konuları çok iyi bilen yaşamış bizzat sayın EYMÜRÜN yazarak zaten mağdur olan beni uyandırdığından dolayı rahatsızlık var hem MİT de hemde STK(SEFERBERLİK TETKİK KURULU) da.
Sayın EYMÜRÜN güzel sözü vardır hırsızın,uğursuzun devlet güvenliğimi olur birde TERÖR ve ORGANİZE şuçlarda kesinlikle yılmadan üstüne gidilmesi gibi ÖZLÜ sözler.
Şimdi sayın EYMÜR beyin son yazısında bahsettiği benimde hocam olan rahmetlik ÖZCAN bey konusunu işlemesi bu merkezli kişilerin ve merhumun hemşerisi ırkdaşı kişilerin beni 1999 yılından beri hedef almaları,bunların MİT tepe noktalarında olduğu gibi TÜRKİYEYİ yönlendiren SİYASİ mekanizmalar içinde her dönemde etkili olmaları ve özellikle ABD ve İNGİLTERE,ALMANYA gibi merkezlerdeki GİZLİ SİYASİ yapılarla ve istihbarat servisleri ile KURYELER vasıtası ile ilişki içinde olmaları,yani gayrımeşru bu ülkenin zerre menfati olmayan bir örgütlenme.
Buna dokunmaya kalksan ilk vatan ,millet ,sakarya BORUSU çalmaya başlarlar arkasından komplo,entirika her türlü şantaj ve gayrinizami harp yöntemlerini uygularlar.
Hepsi başımdan geçti onun için bilerek anlatıyorum bugünde aynı şeyler oluyor,beni çocuğumla tehdit edip akrabamla haber yollatıcak kadar şerefini haysiyetini kaybetmiş insan kılıklı yaratıklar var maalesef bunlar uzun zamandır DEVLETİN en tepesindende olur alabilen kişiler.
Devletin en tepe noktaları bile bunların ne tiyniyette olduğunu bilmez, biz ÜSKÜDAR Bağlarbaşı doğumluyuz biz bunlarla beraber yaşadık aynı mahallerde çok iyi RUHLARIMIZI biliriz.
Arkadaşlar meselenin kimse zannetmesin sadece MADDİ boyutu var aslolan hadisenin manevi boyutu bunlar öyle derin bir mekanizmaki nasıl canlar yaktılar etrafımızdaki büyük çoğunluğu saf ne yaptığını bilmeyen amatörce bunların kimliğini gördüğünde vatanı kurtarıyorum sanan bunların hedef gösterdiği herkeside hain belleyen insanlarla.
Zehir veren kahveci vatanı kurtarıyorum zanneder,onun bunun çocuğunu tehdit eden vatandaş üç kuruş menfatlenecek ondan bu yükü çeker.
Onun için SİYASETİ yönlendirenler ve yönetenler bunların şahsi olarak yaptıkları işlere pirim vermesinler bunların en büyük huyu adam yakmaktır kimleri yaktılar,kimlere uluslararası arenada şantaj ve diğer argümanlarla ayağını kaydırdılar.Biz bunların CİĞERLERİNİ beyinlerinden geçenleri hırslarını biliyoruz.
Şimdi ben isim özellikle kullanamıyorum bir gün gelir burdan ALLAH nasip ederse isimde kullanır ne yaptıklarını ,ne yapmak istediklerinide tek tek sizlere anlatırız.
Umarım sayın MEHMET EYMÜR bey yazılarına devam eder hem biz hem MİLLETİMİZ aydınlanır….

HERKESE İYİ BAYRAMLAR….
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder