31 Ekim 2014 Cuma

AYI….

   

Sevgili takipçilerim engin derin  yorumlarınız ve yazılarımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Diyiceksiniz başlık AYI))))?
Arkadaşlarım biliyorsunuz AYI allahın yarattığı insanoğluna yakın varlıklardan bir mahlukat,hikayeleri ve gücü hep konuşulmuştur çünkü AYI çok güçlü olduğu kadar çok hisli duygusal fakat yeri geldimi çokta agresif yırtıcıdır.
Diyceksinizki AYI ile derin devletin ne işi var var,var her dönemde ayı ile bizim derin devlet yapısının bir ilgisi ve yakın alakası var.
Sayın SÜLEYMAN DEMİREL 8. CUMHURREİSİMİZ çok espirili ve pratik zekalı insan olduğu bilinir 2006 yılında bir hadiseye sinirleniyor şöyle diyor maalesef ülkemizdede ithal KUTUP AYISI bulunmaktadır,sonra AYI nasıl ininden çıkartılırın örneğini veriyor diyorki MAĞRANIN ağzında ateş yakarsan yoğun dumandan bunalan AYI mecburen dışarı çıkar AYIYI o zaman vurur avcılar.
O günlerde ne tesadüf istanbulda İngiliz konsolosluğunun yan tarafında tarlabaşı bulvarına doğru tarafta çok büyük bir avcılık ve doğa mağzası açılıyor adı KUTUP AYISI…..!
Tabi sayın DEMİRELİN türkiye tarihinde devlet adamı olarak büyük imzası vardır 1954 yılında başlayan DEMOKRASİ serüveninde ne maceralar ne günler gördü özellikle soğuk savaş döneminde.

1960 larda  yabancı banka az  türkiyede ,önemli yabancı bankalardan biriydi mesela BANKA Dİ ROMA….

2006 yılı çok sıkıntılı bulunduğum bölgeyi mevzi sayarsak mevzide tek başına kalmış mücadele veren etrafımın hergün sapır, sapır bu dünyadan ayrıldığı günler benide indireceklerde yorarak ve bulunduğum mevziyi terk ettirerek yapmak istiyorlar abluka büyük ve operasyon çok ciddi anlamda.
Bir sabah bulunduğum merkezde yurt dışından gelen bir misafirimle kahve içerken bulunduğumuz ofisin içine aniden zehirli bir gaz duman karışımı yayıldı o kadar hızlı sirayet ettiki havalandırma borularından üst katan aşağıya inene kadar o dumanı solumak zorunda kaldık,kaynağını aradığımızda bina arkasına gidip bulduğumuzda havalandırmanın sirküle edildiği fanın içinde ALİMÜNYÜM FOLYO yumaklarının  üzerinde civa benzeri bir madde benzinle ateşe verildiğini gördük tabi yer ölü bölge kimseyi tespit edemedik.Ama aldığımız istihbari bilgi ERZİNCANLI bir seyyar satıcı kılığında bölgeye gelip bu işi yaptıktan sonra bölgeden ayrılıp seferberlik tetkik kurulu kapsamında çalışan bir HUKUKÇU hemşerisine işi yaptığının telefonla bilgisini geçtiği öğrendik  sevenimizde var dinleme yapıp haber veren)))?
Fakat sonraki bir yılda ağır bir AKCİĞER hastalığı geçirmemde bu gazın sebebinin büyük olduğunu tahmin etti doktorlarım.

Arkadaşlarım çok şey anlatmak istediğim anlatamıyorum,anlatsam DEVLETİMİN zararına olucak,sizlere şunu söylemek istiyorum AYI ile dostluğumuzu çok eski bilen BAL hırsızları babaları katlettikleri gibi BAL çalmak ,kovanlarını ele geçirmek  AYI ile dostluğumuzu bildikleri için AYI güçlü benden uzak tutup benim AYI için balkovanı bekleyip hırsızlar çalmasın diye nöbetini tutarken çeşitli hile,kurnazlık ile arkadan kalleşçe vurup bal kovanlarının üstüne oturmak. AYIYI da kandırarak biz merak etmeyin sahip çıkıyoruz yaramaz çocuk sizin kovanları satıcaktı biz onu enterne ettik hapis ettik numarası ile BAL KOVANLARINDAKİ malı götürüyorlar bunada zamana göre kılıf bulup kimi gün laiklik,kimi gün İslamiyet,kimi gün VATAN,MİLLET ,SAKARYADA çiftiliklerinde alem yaparak alemi türkiye içindeki uzun zamana yayılmış güçleri ile hareket kabiliyetleri kuvvetli gidiyorlar.

Bir gün  AYI ,ben birde KAFKASYALI oturuyoruz. AYI ,ÖNDER bey dedi sende dört eğilim var ÖNDER bey şaşırdı nasıl dedi,sen dedi bazen tavşan,bazen tilki,bazen kurt bazende arslan oluyorsun,önder beyin hoşuna gitti bu sefer AYIYA sordu peki ZEKİ de kaç eğilim var AYI güldü tek dedi.!Önder bey sordu hangisi dedi? ARSLAN o sadece ARSLAN dedi))))))?

Evet arkadaşlarım bu yazıyı MİT kurumundan direk okuyan, haber elemanlarına okutan kadrolu mensublar vardır,burdan sizlere söyliyceğim MÜSTEŞAR veya MÜSTEŞAR yardımcılığı görevinde bulunmuş bazı Kafkasyalı ve kafkasyanın çeşitli kollarından beyefendiler vardır,benim bu şahıslarla hiçbir zaman hiçbir işim olmamış son kırk yıldır bunlar aslında devlet görevi, yapması gerekli iken beni takiplerinde bunu farklı noktalarına taşımışlar ve dönem dönem bana iftira atarak uluslararası kamuoyunda sanki şuçlu gibi göstererek kendi menfaatlerini götürmüşlerdir.
Bu kişilerin üstünde BARONLAR vardır o BARONLAR içindede beni çocukluğumdan itibaren bilen vardır,onun için bazı insanlar gücünü kullanmıyor diye kimse salak zannetmesin o bizim mütevaziliğimizden.
SAŞA ALBAYIN dediğini biliyorsunuz,ZEKİ çok mütevazİsin bunlar seni iyi yere götürmez doğru söylüyormuş SAŞA ALBAY?
İstihbarat faaliyetini tüm dünyada bilenler,bu işinde nasıl olduğunun teknik anlamda kafasından geçiriyordur.Burdan resmi ve gayrı resmi duyuruyorum benim bu şahsılarla hiçbir alakam yoktur kendileri istihbarat faaliyetinin getirdiği kozmik bilgilerden dolayı gayrı resmi olarak YAPIŞKAN olmuşlardır,ben hayatımın hiçbir döneminde tekrar söylüyorum istihbarat faaliyetimin içinde gerçekleşen prosödürler haricinde en ufak suçum olmamıştır.
AYI ile dostluğumuz ELLİ yıldır aynı kaptan süt içmişizdir,hayatımın son yirmi yılında bunuda açık etmişimdir RESMİ ve GAYRIRESMİ olarak.
Şahsımın yaptığı işler ve çalıştığım arkadaşlar bellidir onlarda zamanı gelir herşeyi anlatır,ben bu ülkede bu ülkeye hiç zarar vermeden yaşayan nadir bir insanım,bunu övünmek için değil gerçek olduğu  için söylüyorum.


Sosyal hayatımla,yaptığım işleri karşılaştırmadım kendime göre bir din anlayışım ve yaşantı tarzım var buna kendi anam,babam,karım,kardeşim,çocuklarımda  benimsemezse onlarla bile arama mesafe koyarım değilki iyilik yaptığım RİZELİ ölüm fermanı vermeye kalkarken yanındaki TRABZONLU mani oluyor,bu iş bitmiştir benim için.
Evet arkadaşlarım buda size PAPAZ bir arkadaşın CUMA söylemi olsun,adam olsunda insan ne olursa olsun……!
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder