11 Eylül 2014 Perşembe

LASTİK YILAN…..

  LASTİK YILAN…..

Sevgili takipçi dostlarım,yukardaki başlıkta neyin nesi diyceksiniz,şurdan kaynaklandı önemli bazı ALMAN devleti yetkilileri bizim değerli devlet büyüğümüz için son günlerde aralarındaki konuşmalarda bu yakıştırmayı yaparak devlet büyüğümüzün kendilerine göre güvensizliğini kast etmek için kendi aralarındaki konuşmalarda kullanmışlar.
Size yine kendi bildiklerimden bunun niçin olabileceğinin portresini çizmek istiyorum.
Geçmişte bazı hayatını kaybetmiş aile mensublarım NAZİ sempatizanı oldukları için konuları bilirim,alman akrabam çok davranışlarını ve zamanlamalarını bilirim.
Tabi türkiyede derin merkezler zaman zaman bana kızdıklarında arkamdan NAZİ köpeği diye küfrederler benimle hiçbir alakası olamaz,geçmişteki çok eskilerde kalmış hadiseler.
Ben hiçbir zaman böyle bir ortamda yetişmedim,bulunmadım.
Gelelim davranış bilimine, tanıdığım iş yaptığımız yaşlı bir ALMAN beyefendi vardı,toprağı bol olsun ikinci dünya harbinde savaşmış eski bir asker adı KURT W….!
Çok disiplinli çalışan,çok sağlam işini mükemmel yapan bir insan zaman zaman tercüme hatasından kaynaklanan eski yıllardaki yazışmalardan çıkan hatalara o kadar beyefendiliğini bırakıp ağır laflar eden bir insandı,şaşırırdık o zaman böyle bir insandan nasıl bu tip enteresan sinir hali laflar çıkar diye,ŞUNDAN:Bir ALMANI sinirlendirecek iki şey vardır.Birincisi maddi,manevi menfaatine ters hadiseler yani MENFAAT ikincisi sisteminin kurduğu çarkların bozulması özellikle ekonomi ve siyasi hayatlarında kısacası birinci ile ikinci aslında tamamı aynı şeyler…..!

Bugünlerde ALMANYA ve onun lokomotifliği arkasındaki AVRUPANIN en büyük KORKUSU GÜÇLÜ,KUDRETLİ,TEKRAR İMPARATORLUK RUSYASI.
Açıkçası sayın BAŞKAN PUTİN dünyada bir çok sıkıntıları çeken RUS halkının ve onun popilasyonunun  intikamını yavaş,yavaş almaya başladı bu ABD başta olmak üzere AVRUPA,İNGİLTEREYİ çok sıkıntıya sokuyor,çünkü ENERJİ bağımlılığı AVRUPAYI maalesef sıkıntıya soktu,büyük ALMANYA SOVYETLER BİRLİĞİ döneminin hesabını iyi yapamadı ilşkilerinde ABD bağımlılığından dolayı?))
1980 li yılların başlarında boğazda oturup RAKI içerken dev gemilerin büyük borular taşıdığını gördüğümüzde SOVYETLERE şaşırırdım,bu AVRUPALILAR niye enerji konusunda SOVYETLERE bağlanıcaklar diye düşünürdüm,herhalde boğazdaki ALMAN REZİSDANSINDAKİ alman hariciyecilerde düşünmüşlerdir?
Bunlar hepsi içi açılacak konular bize dönersek ALMAN yöneticiler böyle agresif konuşmalar yaptıklarında,ellerinde tabiki koz olucak hadiseler vardır.
Benim düşündüğüm ve bunu sekiz,on yıl evvel hesapladığım TÜRKİYEDEN kaçarak ALMANYAYA sığınmış bazı istihbarat kadrolu mensublarımız ve bunların peşi sıra gidip oralarda tuzağa düşmüş istihbarat uzmanları orda ALMAN istihbarat servislerine bazı bilgileri can havli ile vermişlermidir bunun akabinde özellikle 2004 yılından sonra İSRAİL ile beraber müttefik çalışan ALMANYA ve oyunların büyük kurucusu AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve İNGİLİZ istihbaratı bir konsorsiyum kurarak türkiyede çok gizli çalışmalar ve faaliyetler götürerek bu tutsak düşen istihbaratçılarımızın verdiği bilgilerden yola çıkarak MİLLİ gelişimimizi sağlayan konulara istihbari çalışma yapmışlarmıdır…

Bugünlerde çıkan İSVİÇRE banka hesaplarını açıklayacak hadiseleri,TÜRKİYEYİ devlet olarak sıkıntılara sokabilecek hadiseler olabilirmi,çünkü bazı devlet bankalarımızın ABD ve AVRUPALILARCA sıkıntıya sokulmak istemesi bundanmı?
Ergenekon operasyonları esnasında tehdit edilen savcıların ALMAN devletinin içinden bazı kaynaklardan alındığının tespiti,bu konuda önemli bilgiler alan PARALEL adledilen emniyet kuvvetinin bunun üstüne gidiceğiz görüntüsü ile tam tersi hareket etmesi ve akabinde hala çok gizli tutulan sır sayılan bazı mahkeme dosyalarının TBMM meclis komisyonuna kadar gelmesi PARALEL adledilen yapının neden bunun üstüne gitmediğini öğrendiğimizde çok şeyide o zaman öğrenebiliriz.

Çok konuşulan 17 aralık operasyonu yapılması ve bu çalışmadan önce yapılan istihbari çalışmalardan elde eden bilgiler yine bu BATILI devletleremi sızdı….
Kısacası UKRAYNAYA her an girmesi beklenen RUSYA FEDERASYONU ordusu ve AVRUPA ile restleşen gazınızı keseriz diyen ve TÜM DÜNYANIN gelişen en sofistike olan GÜCÜ RUSYA ile TÜRKİYENİN ani ittifakı BATIYI başta AMERİKA ve ALMANYAYI çokmu korkutuyor,onlarda TÜRKİYEYİ yöneten kadroları korkutarak bu itifaklardan uzak durmasınımı sağlamak istiyorlar…?????
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...