12 Ağustos 2014 Salı

DOST –DÜŞMAN TANIMLAMA…


Sevgili takipçilerim önce CUMHURBAŞKANLIĞI ŞEÇİMLERİNİ kazanan sayın BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN beyefendiyi kutlayarak başlıyorum.Herkese tavsiyem centilmenlik yarış galiplerini beğensende,beğenmesende kutlamak tebrik etmektir.
Gelelim dost düşman tanımlama (IFF) konusuna ülkemiz TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ olarak tüm branjlarda son 35 yıldır çok sıkıntısını çektiğimiz bir konu yazılım konusu çünkü silah sistemleri bilgisayar komuta kontrollü olduğundan beri hava,kara,deniz kuvvetlerinde yazılımın önemi çok fazla arttı,silah aldığımız ülkeler sistemlerine kendi yazılımılarını kurup ve bu yazılımlara DELİKLER bıraktıkları için her hangi bir muharebede DOST,DÜŞMAN TANIMLAMA durumumuzda yanlışlıklar veya tamamen sistem çalışmıyor,özellikle 1996 dan beri TSK ve ilgili kurumlar MİLLİ YAZILIMLAR üstünde geniş çalışıyor ama her dakikası macera.
Buraya nerden geldim TÜRK DERİN DEVLETİNİN MİLLİYETÇİ kesimlerinden bir gurup diyelim şahsıma kardeş sen DÜŞMANI DOST EDİNMİŞİN BİZ NE DİYELİM DİYE bir serzenişleri ANKARA dolaylarından çok yönlü geldi,TÜRKİYE düzeninde herkes şunu bilmeliki biz 100 yıllık tarihte her müttefik veya düşmanla oturmuş kimseler olarak bu ülkenin DOST,DÜŞMAN tanımlamasını yapabilecek kapasitedeyiz.
Biz bu ülkenin DOST,DÜŞMAN tanımlamasını yabancı ülkelerin kumar salonlarından uçakla para getirip AKLAYARAK dost düşman tanımlayan insanlar değiliz.

YEŞİLKÖY sokaklarındaki 2000 yıllarındaki kapışmaları araba çarpıştırmaları EMNİYET TEŞKİLATININ dili olsada anlatsa ALEM neye hizmet ediyor anlasa.
Arkadaşlar çete faaliyetlerini devletin dokunulmazlık zırhına sokup yıllarca şuç işleyen insanların DOST DÜŞMAN TANIMLAMASI sadece onların maddi çıkarlarının bir tezahürüdür.
Merhum CUMHURBAŞKANLARIMIZDAN rahmetli TURGUT ÖZAL beyin en büyük icraatlarından biri devlete en küçük bir söz gelmemesi için gizli operasyon emirlerini çok sağlıklı yanındaki insanlarla ilgili görevlilerle verdirmesi ve bu operasyonlarla devletin BEKASINI çok iyi sağlamasıydı,devlet sırrı anlatmıyorum.
Son yıllarda devletimizin ilgili yetkili kişilerine bakın hata yapıyorsunuz dedikçe tam aksine tersini yapmalarını esefle izliyoruz,bu konulardan dönüceklerine tam aksine üstüne gitmeleri çok şaşırtıcı.

Bir MİT müsteşarına bizimle lütfen içte ve dışta tüm ilgiyi kesin ve yaptığınız hatadan dönün dediğimizde arkası arkası saldırılar olması bunu biz değil SEFERBERLİK camiamız yapıyor deyip kendini savunmak çok gülünç bir olay.Son 20 yılda zorla bir camianın içine sokmaya kalkmak ve bunu yapmak için devamlı örtülü ve kirli faaliyetlerle tek başına garip bir kişiye saldırmak sadece küçük devlet görevlilerinin kendi EGOLARINI tatmin hadisesidir.
Yani bu son 20 yılda yapılan pisikolojik ve örtülü ekonomik,siyasi,ideolojik saldırıyı ERMENİSTANDA ERİVANDA yaşasam ordaki ermeniler yapmazdı..?
Dediklerimi algılaya bilmeniz için yaşamanız lazım…
Gelelim sayın değerli gazeteci CEM KÜÇÜK beyin Pazar yazısına toprağı bol olsun MERHUM GARİH ile ilgili güzel bir yazı yazıyor,fakat orda hemen garihi MOSSAD öldürdü diyor ve PARALEL cemiyetlede ilintilendiren bazı konulara değiniyor.
Düşman tanımlaması yanlış, nedeni merhum GARİHİ onu yakınen tanıyanlar katletti burda işin MOSSAD ve başka örgütlenmelerin üstüne atmak içerde bu işi yapanlara dokunulmazlık sağlamak.Burda bu işi yapanlar gurubunun içinde bu işi yaptıktan sonra MOSSAD ve diğer örgütlerin üstüne atması ve olayı kapatması sadece o örgütlerle onların devamlı çıkar ilişkileri içinde olduklarından MOSSAD veya diğer örgütlenmelerin sesi çıkmamaktadır.
Bugün hala sayın KÜÇÜK gibi insanların bu konuları böyle yazması aslında dokunulmazlık zırhı olan kurumların dışardaki yapılanmalarıda dahil korunma altına alınması.
Benden tavsiye İNSANLARIN GURURU OLDUĞU GİBİ KURUMLARINDA GURURU OLMASI GEREKLİ EMEKLİYİM,LÜTFEN BİR DAHA TÜM (TEŞKİLAT) yapınızla ilginizi kesin dedimmi KESİN,BÜYÜK DEVLETLER GİBİ OLUN?
Sevgili arkadaşlarım burdan uzun zamandır sizlere yazıyorum çok ciddi manada ÖRTÜLÜ canımızla tehdit altındayız,günü gününe bunu sizlere veya başka kurumlara İSPAT edebilmem mümkün değil bunu yapan devlet görevlileri bize çok profosyonelce yapıyorlar başıma gelebilecek her türlü konudan kurumsal olarakta MİT bilirim defatle kendilerine ve sayın MİT müsteşarı DR HAKAN FİDAN beye yazdığım halde ve bu ülkede hiçbir konuya siyasi veya ideolojik değil dürüstçe baktığım için ve son 20 yılda şahsım her şekilde mağdur edildiğim için,başıma gelen ve gelecek her türlü şey için belki onlar gibi kurumları kullanamıyorum gücüm yok ama ALLAHINIZDAN yaptığınızı bulursunuz,yediğiniz haram lokmalar başkaların hakları ve hayatları evlatlarınızın BAŞINI YER…?
Senin kullandığın kurumlar varsa haklınında ALLAHI var…….!
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN…. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder