6 Ağustos 2014 Çarşamba

1 NUMARA (ERGENEKON)


Sevgili takipçilerim,bir dönem ERGENEKON OPERASYONLARI döneminde basın yayın kuruluşluşlarında ERGENEKON TÜRK GLADİO sunun 1 numarası kim diye çok tahminler,bilgiler,mevki ve makamlar zikredilsede bir türlü 1 numaranın kim olduğu çıkmadı meydana unutulup gitti.
Kimdi 1 numara tahminlerin ve konuşulanların hiç biri değildi,zaten bir çoğuda 1 numarayı kamufle etmek için yazılıp çiziliyordu.
Bir tek gazeteci sayın ZİHNİ ÇAKIR beyin gördüğü tarif ettiği kişi 1 numaraydı TÜRKELİ gazetesinde fakat zihni beyede yazdığım gördüğünüz gerçek 1 numaranın emitasyonudur fakat tespitiniz mükemmel,çünkü bu konumdaki insanların pek bilinmez bir veya birden fazla emitasyon benzeri ortalıkta kullanılır,emitasyon dediğimiz beyefendi bile önemli bir asker ailenin çocuğu,amerikada ve ingilterede tahsil görmüş bu işlerin içinde yetişmiş bir insandır,kariyeri olan.
Gelelim gerçeğine orjinali şu anda altmış yaşını geçmiş ÜSKÜDAR doğumlu annesi güneydoğu illerimizden birinin toprak ağalarından bir ailenin kızı ARAP kökenli, babası OSMANLININ önemli aillelerinden bu ailenin reislerinden biri CUMHURİYETİN kurucu kadrosuna çok yakın ve çok namlı fakat reklamı olmamış bir aile çünkü reklam onlara yaramıycağı için her zaman tanınmaktan imtina etmiş bir yapıda ailedir.
Turuman doktirinini 1940 lı yılların sonunda türkiyeye adapte eden ABD derin devleti ile temasları sağlayan DEDESİDİR…!
İSKENDER kod adlı bu beyi yani 1 numarayı bir tek KURTLAR VADİSİ GLADİO dizisi doğruya çok yakın verdi,gerçektende bir çok replik ve konuşma 1 numaranın yaptıklarından ve konuşmalarından alıntıdır.FUAT ismiyle aynı filmde oynayan kişide gerçek hayatta aynı makamlarda ve aynı isimle bulunmuş kimse, önemli bir büyük eski  devlet büyüğümüzün kardeşinin oğludur,rahmetli oldu FUAT bey.

Evet benimle ilişkiside ve aramızdaki düşmanlıkta doğrudur bir dönem özellikle 2004,2008 yılları arasında aslında daha eskiye varan bir meseledirde artık ben unuttum,oda hep etrafına der BEN ONUN EBESİNİDE TANIRIM KUNDAKTA ELİMİZE VEREN evet doğru söylüyor,annesi ve babası benim aileme yakın bir ailedir eskiden gerçekten doğumumda ailesi bulunmuştur,ben onu tanımam ama o arkadan dolaşıp arkadan vurmayı çok sever işi o bazen etrafındakilere bana kızdığında diyormuşki ,ben onun kafasına sıktırırımda ama aileden sayılır,ondan yaptırmıyorum nede olsa yakınımız diyormuş,HER AİLEDE BİR HASTALIKLI olur buda onlardan diyormuş.)))))))))

Tabi kendisi HUKUK mezunu kaliteli bir  eğitim almış özellikle aile içinde İNGİLİZ terbiyesi ve adetleri ile büyütülmüş AMERİKAN ve İNGİLİZ,ALMAN derin yapılarının her türlüsü ile yakın ilişkileri olan NATO konseptindeki bu tarihsel ilişkilerle burda çok güçlü bir örgütlenmeyi yıllarca ailece idare eden bir kişidir.Pahalı zevkleri olan özellikle YAT merakı ve yatla uzun mesafeli yolculukları seven bir kişidir.
Dizideki ve filmdeki gibi ŞEKER hastalığı doğrudur,bunun için insilün kullanır soğuk bira içmeyi sever ama iki taneden fazla içemez ŞEKER dokunuyormuş.
Uzun zamandır burdan yönetmiyor hadiseleri geri çekildi çünkü bu yeni OSMANLICILIK meselesi bunların KONSEPTİNE uymayınca WHASHİNGTON ve LONDRADAKİ güçler siz artık geri çekilin biraz dediler fakat tahmini söylüyorum geri plandan tüm bu özellikle PKK ile yapılan süreci takip ediyor bunda yine gizli bir yönlendirmesi oluyordur.
OSLO görüşmelerindeki İNGİLİZ varlığını ve arabuluculuğunu unutmamak gerekli.
Geçen yıl ALMANYA ve İNGİLTEREDEN özel lear bussines jetle kuzey ıraka gittiğini orda bazı temaslarda bulunduğunu öğrendim.

İskenderin en büyük özelliği SANTRANÇ oynar gibi bu konularda çalışması babasıda kendiside usta santranç oyuncularındandır,SANTRANÇ oyununu tüm dünyadada çok iyi bilir takip ederler.
Bu özelliklerinden dolayı güçleri bir birine çarpıştırıp ondan istediği oyunu çıkartıp işlerini halletmek onun en hoşlandığı konulardan biridir,hepte böyle yapmıştır.
Hedefe gitmek için  herşey mubahtır,türkiye içinde bir ordusu vardır şu anda bir müddettir bu orduyu rantabıl kullanamasada yönetim şekli onun için açıldığında kullanabileceği bir ordusu ve miktarını kestiremiyceğimiz EKONOMİK KURUMSAL KAYNAKLARI vardır.
Geçmişte GENERALLER,MİT ÖNEMLİ yetkilileri vs diğer güvenlik güçleri,bürokrasi ve siyasilerin kendisine ve ekibine yakın hürmeti ve göbekten sevgi saygısı vardır,İSKENDER her konuda kullanıcağı meslek guruplarından insan faktörü vardır,ama onun için en önemli şey gizlilik deşifre olmamak saklı yaşamak,gizli iş yapmak.
Düşününki gücünü, KURTLAR VADİSİ GLADİO filmi ile kendini VATANSEVER KAHRAMANDA yaptı sonrada kendini bir kenara çekti.
Geçmişte GENERALLERLE,MİT MÜSTEŞARLARI ile iş tutan İSKENDER sanırım son oyunu İMAMLARLAYDI,bu imamlarla uzaktan ilk yine beni vurdu,ama SANTRANÇIN sonunda İMAMLARIDA bayılttı,imam bayıldı yaptı.
Benden söylemesi bu İSKENDERİN tekneye ÜSKÜDARDAN başka kimler bindi bilemiycem ama İSKENDERİN tekneye binen hızlı rüzgar alır,sonrada yol alır ama sonunda bir yere TOSLAR.

Ben artık onunla kavga etmiycem kendimi tekavüte ayırdım,ama İSKENDER bu mezara girene kadar bu işleri ve yönetmeyi bırakmaz.
Şunuda söyliyeyim İSKENDERİN cebinde kapı gibi ABD,İNGİLİZ,ALMAN pasaportları vardır dünyanın heryerine elini kolunu sallayarak girer çıkar.
Tam bir İT OĞLU İT tir…….!)))))
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...