28 Temmuz 2014 Pazartesi

BAYRAM SOHBETİ….


Sevgili takipçilerim hepinizin mübarek RAMAZAN BAYRAMINI kutlar ülkemize yakın ve uzak coğrafyadaki tüm Müslümanlara kansız,gözyaşsız bayramlar geçirmelerini temenni ederim ALLAHTAN.
Arkadaşlarım beni tanıyanlar açık sözlü olduğumu doğrudan başka bir şey konuşmadığımı kimseyide bir birinden ayırmadığımı bilir.Heleki partizanlık ve siyasi yandaşlık hiçbir zaman yapmadım.
Çok zor bir dönemden geçiyoruz,dünyanın sıkıntısı bizim bölgemiz üstünden yol alıyor size çok açıkça söyleyeyim bu bölge üstündeki EMPERYALİZİMİN planları tıkır,tıkır yürüyor.
Önümüzde bir CUMHURBAŞKANLIĞI şeçimi var aslında 2007 yılını çok zorlu yaşarken o günleri suyun altındaki çarpışmadan seçimlerde aslında adaylık sayın BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYİP ERDOĞAN iken adaylığını koymaması ile başka bir partili arkadaşı olan sayın ABDULLAH GÜL beye devretti yani şimdiki CUMHURBAŞKANIMIZA.
Tabi 2007 TÜRKİYEDE kimlerin CUMHURBAŞKANLIĞINI şeçimlerini etkilemek için provakasyonların baş mimarı olarak çalıştıklarını suyun altında görünce şimdide özellikle son 4 yıldır bu konuda nasıl çalışıldığını suyun altında farkındayım bu konuyu iyi bilen sayın BAŞBAKANIN danışmanları ve bazı yöneticiler CUMHURBAŞKANLIĞINA hazırlıycak sayın BAŞBAKANA yolu genelde AMERİKAN başkanları için kullanılan BAŞKANLIK şeçim alt yapısı ve bununla paralel yürüyen prokobanda faaliyetleri en önemliside ULUSLARARASI arenada lobi faaliyetlerini çok sıkı yaparak,sayın BAŞBAKANI bugüne getirdiler CUMHURBAŞKANLIĞI şeçimlerine çok az bir süre kaldı.
Şimdi SOVYET istihbarat servisleri ile omuz omuza olunca TÜRKİYEDEKİ özellikle İNGİLİZ DERİN devletinin burdaki gizli faaliyetlerini ve yerli angajmanlarını uzaktan veya yakından öğreniyorsun,çok nüfuzlular özellikle siyaset ve bürokrasiye çok nüfuz etmiş bir İNGİLİZ yapısı vardır türkiyede ekonomiyide Musevilere bırakmışlardır ama siz hiç farkına vatandaş olarak varmazsınız.
2007 CUMHURBAŞKANLIĞI şeçimleri öncesinde önemli bir siyaset adamını AK partili, bir sabaha karşı İNGİLİZ GİZLİ SERVİSİNİN safehouse(GÜVENLİ EVE) girişini gördüm ve sonraki yıllarda bu beyi basın yolu ile takip ettim.Tabi beyefendinin buna yakalanmamak için itina ettiği belli oluyordu.
Tabi tarihten gelen TEŞKİLATÇI olduğumuz için bundan yüz kusur yıl evvelde bu beyin dedeleri aynı yerlere gelmiş aynı örgütlenmelerle görüşmüş hatta o dönemde TEŞKİLATI MAHSUSA görevlileri bir PTT memurunu İstanbul beyoğlunda İngiliz sefareti yakınlarında bir mekanda İNGİLİZ GİZLİ SERVİSİ mensubu diye tanıtarak faliyetin içine sızmış.
PTT memuru anadili gibi İngilizce bilen,sarışın mavi gözlü türk tipine çok uzak bir insan,daha sonrada zaten TEŞKİLATI MAHSUSA tarafından faaliyet şuç üstü yapılmış.
Tabi şimdi bu arkadaşlar AK partiden uzaklaştılar o yıllardan sonra bugünlerde çok enteresandır SELAHATİN DEMİRTAŞ beyefendiyi CUMHURBAŞKANLIĞI için destekliyorlar,tabi İNGİLİZLERİN diğer malum siyasi kanatlarındaki yatırım yaptığı kişilerde diğer adayı desteklediğini izliyorum.
Arkadaşlarım sizler bilmezsiniz çok milliyetçi,vatansever,bilgili birikimli insanların bir şekilde çekip MASON locası içinde iki yemin,bir amin,üç tören yaptırdılarmı İNGİLİZİN burdaki en has adamı olursun,bir daha istersen locayada uğrama.
Sayın BAŞBAKANA gelince görünen tabi vatan, millet ,sakarya ama bu iş SAKARYA TÜRKÜSÜ okumakla olmuyor,kendiside sanırım şeçimleri kolaylaştırabilmek için çeşitli destekleri lobi faaliyetleri yaparak almıştır.

Netice itibari ile görünen tüm İngiliz alt yapısı sayın BAŞBAKANI desteklemiyor,ama kazanan bence sayın BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN olucak.
Türkiyenin sonrası ne olucak 1993 te bir AMERİKALI bölgeyi iyi bilen bir etkili kişi ile görüştüğümde ZEKİ kardeşim biz COĞRAFYADAKİ KÜRTLERE devlet kurmaları için söz verdik dedi,başınıza bu coğrafyayı geçiririz dediğimde bana gülümsedi sen çok heyecanlısın dedi.Sonra ülkeyi bizim başımıza geçirdiler arkadaşlar.))
Şimdi hazırlık yapan vatandaşlar var suyun altında banada inancını yitirmiş falan filan diye laf çakıyorlar,OSMANLIYI yeniden kuracaklar haritayı falanda çizmişler vallahi YENİLEN PEHLİVAN GÜREŞE doymazmış,buyrun AĞANIN ELİ TUTULMAZ meydan sizin.
Söylediklerinizi yaparsanız gelir herkesin önünde büyük adammışınız biz bu işleri bilmiyormuşuz deriz,özür diler teşekkür ederiz.
Arkadaşlar bundan evvel yazdığım MİT ve onun seferberlik yapısı ve 5. Kol faliyeti ile ilgili yazılarıma devam edicem,sadece TC vatandaşı olarak bana inanın benim haber alma taktiklerime kimsenin bu memlekette aklı ermez ANKARADA bazı MİLLİYETÇİ kesimlerde konuşuluyormuş,PASTADAN PAY alamadı konuşuyor diye vatan millet sakarya hadisesi birde bunların ALTIOKLU versiyonu var ÜSKÜDARLI oda bazı MİT seferberlik yapısındaki emekli kişilere EKMEK teknesi falan diyormuş,bizim istihbaratımız sağlamdır şunu açık yüreklilikle söyliycem 50 yaşındayım bu ülkede bir tek KAMU veya ÖZEL sektör kuruluşunun bir lirasını yememişim,eğer benim birilerinden  veya bir kurumdan bir isteğim olursa bilinki o benim kendi ÖZ kaynağım kendi emeğim,kendi malımdır.
Zaten dünyanın neresinde olursa olsun hiç kimse hakkı olmayanı istemeye cesaret edemez onun için AZİZ okuyucularım herkes bilsin,benim hesabını veremiyceğim bir isteğim ve işim olmaz.
Tüm arkadaşlarıma hayırlı ve mutlu bayramlar dilerim.
SAYGILARIMLA,


ZEKİ ARSLAN.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder