4 Haziran 2014 Çarşamba

ABARTMA ve ÖRTME......

Sevgili arkadaşlarım amiyane tabir bir laf vardır,BAŞ ÇAVUŞUN EŞŞEĞİMİ YELLENİYOR diye,yani uyuyorda iyi bir incelerseniz ağır tarih çıkar altından kimse kalkamaz.
Haftalardır size yazıyorum son günler artık dinlemeye takıldık haberleri  ama ortaya bir şey çıkartılamıyor,ama dinleme haberleri ve dinlenen şahıslar havada uçuşuyor ama somut bilgi,adalet mekanizmasını,hukuku ve diğer güçleri ilgilendiren bir şey yok.
Neden,nedeni geçmişten bugüne AK parti iktidarının ilk 2002 sonundan bugüne derin yapılarla ayrı,ayrı iş görüp çoğu zaman bu yapıların yaptığını görmemezlikten gelmek şimdi öyle bir durum ortaya çıkarttıki haklı olup sağ taraftan bir yere vurmaya kalkasan ordan sana dokunacak bir hadise çıkıyor,soldan desek öyle ortadan desen hakeza öyle napıyorsun o zaman bol bol havaya mermi sıkıyorsun bizde öyle derler havaya sıkıyor.
Arkadaşlar güçlü bir paralel yapı özellikle 1990 dan sonra oluştu ama bunlar kalksında vatana ihanet etsinler diye oluşmuş bir yapı değil tam aksine yaptıkları işlerle vatana hizmet ediyorlar diye sevilen sayılan bir yapı,hatta niye bu yapının pirlerine büyük derin yapı içinde saygı gösteriliyor,askerlik yapmış,istihbaratçılık yapmış tarihten bugüne aynı zamanda din alimi uleması diye.
Kimse gerçeği söylemiyor tabiki iş için bu yapının içindeki arkadaşlarla karşılaşınca bunların ağzından kaçırdıklarını daha olmamışlarını  gelişmemediklerini anladık çünkü böyle çok güçlü uluslararası bağlantılarda sosyal ve derin düşünce kültürünün seviyenin ve geçmişin çok kuvvetli olması gerekli özellikle ABD,İNGİLTERE gibi ülkelelerde.
Burda fazla laf etmiycen kısa şunu söyliycem bu PARALEL yapı denilen örgütlenmenin içinden bir gurup kullanılıyor,ama sadece şu anda değil  geçmiştede kullanılıyordu!!
Beyin yine aynı merkezler yani eski DEVLETİN İÇİNDE BARONLAŞMIŞ ve örgütlenmiş yapı,buna size çok net söylüyorum.
Neden bugün gazetelerde bizler yazı yazınca hemen haberler yapıldı MİT eski müsteşar yardımcısı sayın CEVAT ÖNEŞ beyide dinlemişler,TİB kayıtlarından çıkmış,gülermisin ağlarmısın.
Cevat öneş beyin telefonları dinlenirken paralel yapı tarafından MİT ne iş yapıyormuş,arkadaşlar tüm MİT personeli bilirki emekli dahi olsan özellikle o düzeyde olan bir MİT yetkilisinin telefonu dinlenir ve sinyal istihbaratı uygulanır bu şahsın güvenliği açısından yapılır..
Ne çıkıyor burdan paralel yapıda olsa kanunsuz dinleme yapan kanunlu MİT önleyici hizmet dinlemeside yapsan demekki bir güç varki bunların hepsini kontol edebiliyor,ve istediği kanunsuz işleri çok rahat bu zamana kadar tüm kurumlar içinde yaptırmış.
Ben olayı başka bir yöne götürücem bu konularda uzman gazeteci arkadaşlar var yarım ağız konuyu kamuoyuna yansıttılar büyük CASUSLUK şebekesi var.
Nedir bu CASUSLUK şebekesi türkiyenin özellikle son 10 yılında kozmik her yerine sızmış TÜRKİYENİN parçalanma esnasında karşı mukavemet edicek tüm gayrinizami unsurlarını imha etmek kullanılmaz duruma getirmekki,bölme esnasında dirençle karşılaşılmasın.
Aslında 1996 28 şubat hadisesi ile başlayan sindirme hadisesi,2003,2005,2007 süreçleri ile derin yapının suyun altındaki faaliyetleri ile evre evre gerçekleşti.
2009 dan sonra PARALEL yapı dediğimiz özellikle EMNİYET içinde bir gurup bu CASUSLUK şebekesinin emri ve komutası altına girdi.
2009 yılı aralık ayı içinde ANKARA SEFERBERLİK TETKİK KURULU kozmik odasına giren ekipler içindeki kişilerin ve paralel yapının neleri öğrendiğini mukavemet gösterecek güçlerdeki tasviyeye başlayan 2005 yılındaki ekip üstünden özellikle İSRAİL ve ABD güçlerine ne bilgi aktardıklarının hesabını bakalım kim vericek,yoksa ihale sadece PARALEL yapı denip yine son 10 yılda yapıldığı gibi kapatılacakmı.
Arkadaşlar bırakalım tantanayı A.FUAT YILMAZER beye soralım ANKARA emniyeti ve İSTANBUL emniyetinin yaptığı bazı operasyonlara AMERİKALILARI gözlemci emniyete davet ettinizmi,bu kişleri sizlere kimler plasente etti MİT kurumundan…?
2010 yılında arkası arkasına gelen operasyonları burda SEFERBERLİK TETKİK KURULU üyesi bazı havacılık şirketi sahiplerimi organize etti NSA (AMERİKAN ULUSAL GÜVENLİK TEŞKİLATI) üyesi bunların burda tüm örtülü faaliyetlerini bu havacılık şirketleri üstündenmi yaptılar,burda o iki yılla paralel yapının emniyetteki ayağımı bu kişilere iç güvenliği sağladı,MİT ve ÖZEL HARP mensubu bazı kişler yine MİT teknik takip unsurlarından bazı kimseler bu yapılara zaten her zaman verdikleri desteği yinemi çok hızlı şekilde verdiler?
Soruyorum mazur görün sormak üstünden gitmek zorundayım.
Arkadaşlar hiçbir şeyin üstüne asıl ,yılanın başını ezemezsen kuyruğu kessende uzar durur.
2005 yılında paralel yapı yoktu fazlaca İstanbul emniyetine o kadar hakim değillerdi varlardı ama hakim değillerdi,ama ilk açıklıyorum burda gayrinizami özel harp yapısı operasyon yapıyordu sayın MAHMUT YILDIRIM(yeşil) ve ekibide istanbuldaydı işte nasıl bir anda tası tarağı toplayıp sayın YILDIRIM beyefendinin mahdumlarını arkadaşları ile gözaltına aldılar beşiktaşta çünkü güvenlik bürokrasisini aşarak direk sayın BAŞBAKANIN önüne giden bilgi notunu öğrenen dönemin güvenlik bürokrasisi hemen sayın YILDIRIM beyi kamufle etti kaybetti oğlunu gözaltına almakla konuyu kapattı.
Bu casusluk yapısının ucuna gittiğinizde bakın bunu size söylüyorum sayın BAŞBAKANDA ve arkadaşlarıda biliyor en gerisi finans kapital sektörü türkiyede tarihten gelen ve bunları ABD,İSRAİL,İNGİLİZ,ALMAN danışman sütatüsü ile devam eden devletin içinde giren bir yapı ile karşı karşıyayız.
Güç onun için yetmiyor,habire havaya sıkıyoruz,bakın dün AFGANİSTANDA üç sivil mühendisimiz,geçen hafta SOMALİDE emekli SAT astsubayımız şehit edildi,siz ne zannediyorsunuz islami teröristlermi sıkıldı türk avına çıktılar onlar taşoron geride hep saydığımız İngiliz,Amerikalı.
Hayvanın bir çıkıyor LONRADA havuzda yüzen kuğuyu yiyor bütün dünyada TÜRKÜ ve TÜRKİYEYİ hayvanların ülkesi olarak pisikolojik harekat yaparak dünyada İMAJI nı çiziyorlar.
NEDEN okuyamadığınızı ben anlatim size TÜRKİYEYİ planlı parçalama aşamasına getiren güçler son dönemde bu parçalama yönteminin ÇARKINA taş koyulabileceğini özellikle RUSYA federasyonu güvenlik sahası coğrafyasında enerji koridorlarından çıkan rekabetten kaynaklanan büyük dünyayı şekillendirecek enerji hatları ve yollarındaki ekstrem hızlı değişiklikler, RUSYA federasyonu ile kurulan yakın ilşkiler işte bu BATIYI ve taşoronlarını korkuttu planı bozacak harekata girişildiğinin farkına vardılar,burda özellikle APO ve BARIŞ sürecindeki gidişata zarar verecek iç dinamikleride yavaş yavaş tasviye etmek özellikle güçlü RUS istihbaratının desteğini alarak kritik noktalarda bilmediğimiz düşman hedefleri elemine etmek bir şekilde en önemlisi ENERJİ politikalarından ekonomik ve siyasi RUSYA gücü ile ortaklık kurarak coğrafyadaki yapıyı sağlamlaştırıp parçalanma senaryosunu ortandan kaldırmak.
Senin PARALEL diye veya başka bir islami terör diye gördüğünü WHASHİNGTON veya LONDRADAKİ RUS istihbarat yetkilisi çok farklı görür ve çok farklı bir düşmanla karşı karşıya kaldığını sana izah edebilir.
Gelelim daha evvelki yenişafak gazetesi değerli yazarlarından sayın CEM KÜÇÜK beyin izmirdeki askeri casusluk soruşturması ve yargılaması hakkında yazdıklarına,burdan sizede yazdığım daha evvel şoruşturmanın başlangıcını VİKTORİA isimli bir bayanın telefon görüşmeleri ile başladığı tutanaklara geçmiş,sayın KÜÇÜK bir gün sonra yazısında düzelterek ama ilk yazısında VİKTORİANIN RUS GİZLİ SERVİSİ ajanı olduğu duyumlarını aldığını bunun üstüne ben bunu kabul etmeyip VİKTORİANIN İngiliz ve İsrail istihbaratının burdaki  RUS görünümlü SOTOPERİ olduğunu yazınca oda sonra bu konuda ikna olarak yazısında buna değindi özellikle VİKTORİANIN İngiltere ile telefon görüşmeleri yaptığı kısacası tarihten beri DERİN BATI ve özellikle beyin kumanda merkezi İNGİLTERE TÜRKİYEYİ coğrafyasındaki komşuları ile bağını zayıflatıp özellikle GÜÇLÜ RUSYAYI yanına almaması için tarih boyunca yaptığı TÜRK RUS ilşkilerini en hassas yerlerden sabote ederek TÜRKİYEYİ RUSYA ile arasındaki bağı zayıflatmak istiyor.
Sevgili arkadaşlarım benim sayın MİT müsteşarımızın yaşı kadar VATAN HAİNLİĞİ tecrübem var,VİKTORİA ve diğer argümanları bul PARALELLERİN arkasındaki yönetici kadroya ulaşırsın bir de bakarsın bazıları MİT en tepe noktalarında VİKTORİANIN yöneticileri ve yönlendirenleri ile 1995 yılından beri aldı verdi her türlü olay var.
YENİŞAFAK gazetesi yazarı ve genel yayın yönetmeni hakkındada ağır VATANA İHANET vatan haini gibi şuçlamalarla dinleme yapılmış,köşe yazısında bugün okudum.
TÜRK ATASÖZÜ VARDIR DELİ DELİYİ,İMAM ÖLÜYÜ SEVERMİŞ))))
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...