26 Nisan 2014 Cumartesi

KÖKÜ DIŞARDA İNTERNET……!


Sayın RUSYA FEDERASYONU başkanı VİLADİMİR PUTİN internet bir CİA ürünüdür açıklaması bizde basın tarafından birazda hükümet yanlısı basın tarafından yerini önemli haber olarak aldı.
Arkadaşlar biz RUSYA yanlısı bir konuyu anlattığımız anda yeni değil çok eski yıllardan beri ülkemizde ters muamele görürüz tüm haklardan geri kalır hep bize ters yapılır.
Bunun nedeni KÖKÜ dışarda olan olan BATI yanlısı yapılar karşısında zayıf kalmamızdır.Burası NATO ya üye bir ülke sistem ona göre kurulmuş,onu burda aşabilmeniz imkansız……?
RUSYA devletine hayran kalmamak elde değil çünkü önüne koyduğu tüm stratejik hedefleri yavaş, yavaş kademeli olarak gerçekleştirip İMPARATORLUK RUSYASI olarak DÜNYADA yerini alıyor.
İnternet hadisesine gelince arkadaşlar elinizde kullandığınız tüm size göre yüksek teknolojik cihazlar ve sistemler inanın diyorum 50 yıl evvelin kullanılan sistemleri büyük devletlerin elinde, yoksa imkan varmı 1961 de uzaya çıkmanın, gördüğünüz tüm sistemler o uzay ve o konularla ilgili askeri teknolojilerin ürünü.
Peki diyceksiniz bu kadar ileri uzay ve askeri teknolojisi olan RUSYA eski SOVYETLER BİRLİĞİ neden iletişim ve internet gibi konularda tepki veriyor ve bu konuda alt yapı olarak geri kalmış.
Bu olay teknolojik olarak değil,onları jeostratejik politikaları ve en önemlisi SOSYO KÜLTÜREL düşünce yapısından dolayı bu konu üstüne eğilmiyorlar fazlaca yoksa ellerindeki teknoloji isterlerse bu konudada çok büyük dünya güçlerine karşı rekabet eder.
Bunu en iyi anlayan ve algılayabilen 1960 yılında stratejik mevkide bulunan merhum ALBAY ALPARSLAN TÜRKEŞ beyefendi idi.
Neden bunu söylüyorum merhum rahmetli olmadan birkaç yıl evvel geniş bir TÜRKİ CUMHURİYETLER gezilerinden sonra şunu söylemişti,eğer ORTAASYA ve TÜRKİ CUMHURİYETLERDE olmak istiyorsak yolumuzun MOSKOVA üstünden geçmesi gerektiğini söylemişti,kısa bir zaman sonrada ömrü yetmeden kaybettik.
Buna örnekte şunu verdi KAZAKİSTANDA türkiye ile görüşmek istediklerinde telefon hatlarının ilk MOSKOVA üstünden hat alıp sonra türkiyeye bağlanıldığını gözlemlediğini anlatmıştı yani derin bölgesel yapının yönetici beyninin MOSKOVA olduğunu söylemişti...
Diyceksinizki şimdi teknoloji ultra seviyeye gelsede unutmayın sistem orda hiç değişmez RUSYA muhakkkak gelişen teknolojiyle yine bölgesinde kelepçe atmıştır sisteme.
Rusyada tekrar söylüyorum gerçek bir stratejik derin İMPARATORLUK devlet geleneği var biz bunu söylediğimizde hainlik için söylemiyoruz,bilinç olsun diye ama ülkemizde bir MİLLİ derin devlet olmadığı için bu konu bize ağır her türlü şekilde geri dönüyor.
Şunu açık söyliyeyim TÜRK derin devletindeki RUSYAYA karşı o derin korku boşa bir pompalanan korku derin rusyanın stratejik olarak hiçbir zaman TÜRKİYE topraklarında gözü olmamış,bunun bazı nedenleri var derin akıl olarak,ona burda girmiyorum şu meşhur türkiye üstünden sıcak denizlere inme hikayesi onu rusya zaten SOVYETLER BİRLİĞİ yıkıldıktan sonra TURİZİMLE yaptı,bugün egede ve akdenizde tüm otellerin alt yapısında RUSYAYI bir şekilde görürsünüz…
MİLLİ derin devletin çok kıriterleri var yerine getirilecek bunların bayağı sayarsak yer tutar ama şu günlere türkiyedeki derin yapıların organizasyonuna baktığımda yine boşa kürek salladığımızı bizim böyle gideceğimizi gösteriyor arkadaşlar bağırmakla veye prokobanda amaçlı konuşmakla yada hindi gibi şişerek kendimizi büyük göstermekle aşabileceğimiz bir konu değil gerçekte genç yaşımda şu anda ne kadar zayıf düşüncelere sahip olduğumu bugünlerde daha iyi anlıyorum ve büyüklerimi saygı ile yad ediyorum.
Devletimizin sırları var,bunlara bir LOUP (mercek) ile baktığımızda vahim şeyler görüyor insan,en önemlisi insan ayrımcılığı,ideolojik,siyasi,inanç,hak,hukuk ayrımcılığı ile gidebileceğin bir büyük deneyimde  modern ve güçlü devlet olma şansımız uzakta gözükmüyor.Böyle konuşan birisine herkes düşman oluyor ama düşünceye saygı gösterirsen ve onu incelersen bir doğru yol bulabilirsin herkes aynı şeyi konuşursa ondan bir gerçek çıkmaz….
Şimdi diyorlarki biz ekip kurduk kökü dışarda adamlarıda bu ekipte barındırmıyoruz hepsi dindar,muhafazakar bu Anadolu toprağının çocuğu eyvallah ama bir yanlışlık var bu yapıyı kullanacaklar en tepe noktada millimi istesede çok gönlünden geçsede MİLLİ olabilecekmi?
Sen istediğin gibi görüntüde bir ORDU kursanda en son noktadaki karar mekanizması MİLLİ hareket edemedikten sonra yapabileceğin bir şey yok.
Gazetelerde yasallaşan MİT yasası ile yurtdışında operasyonlar yapıcağımız ve bunlar için sistemler oluşturulduğu söyleniyor ben size gerçeği söyleyeyim BATI ülkelerinde ve RUSYA ve hegemonyası alanında MİT yetkililerinin operasyon dediği mensublarını yollayıp o ülkelerin muadili yetkilileri ile beraber çalışmak bundada maaş ortamı ve imkanlar yüksek olduğu için MİT personeline çok iyi gelir ilaç gibi,diğer Ortadoğu ülkelerindede MİT ancak üyesi olduğu NATO ülkelerinin çizdiği SİYASİ angajmanda taşoron olarak AKSİYON askeri ve istihbarati faliyeti olur,bizim MİLLİ olarak görev yapıp operasyon yapacağımız ülkelerde işte tüm bu saydığım coğrafi sistem dışındaki  üllkeler,yani bu atılacak dış adımlarla MİT personeli bayağı ekonomik olarak rahatlar,hükümeti ve artık BAŞKANLIK,YARIBAŞKANLIK gibi sistemleri burda ayakta tutar kim gelip kim gideceksede ideolojik söylemiyorum,bu projede derin İNGİLTERENİN bize yeni biçtiği bir MODELDİR,bunun alt yapısı SEFERBERLİK sistemindede belliki kurulmuş işte vatandaş bilmiyor buda devletin bilinmeyen maddi,manevi gücü yararlandırılarak bu kesime yeni bir yapı ile şu andaki SİYASİ sistem ayakta kalması için kurgulanıyor….
Sayın CEM KÜÇÜK beyin geçen yıllarda yazdığı derin İngiltere ile ilgili yazılar var özellikle ingilterenin burdaki yapılanması ile onları gözden geçirirseniz anlattığım konuları daha iyi algılayabilirsiniz.
Arkadaşlar doğruyu söylemeden bir şey olmaz,benim özel hayatım aklıma,düşünceme yaşam moduna kimsenin uymayabilir hatta belkide dediğim gibi VATAN HAİNİYİM insanın ne olduğuna değil nedemek istediğine ve ne yaptığına bakıcaksın,bu ne yaptığında bizde bir laf vardır DESİNLERE değil gerçek ne yapıyorsun niyetin ne o çok önemlidir.
Bitiriyorum sayın MİT müsteşarının stratejik aklını ne yapabileceğini okuyabiliyormusunuz ilerdeki hamlelerinde bu çok önemlidir,hatta eğer sizinle ilgiliyse sizin için stratejik ne düşünüyor çevresinde gizli ne söylemiş ne konuşmuş bilebiliyormusunuz işte DERİN devlet budur,yoksa ŞALTER kapatmakla bir CACIK olmaz,sayın BAŞKAN PUTİN internetin CİA icadı olduğunu söylediğinde buna DİKKAT çekmek için söylüyor,uyarı görevi yapıyor,bu konuyu RUS MİLLİ çıkarları için yapılandırıyor,KAPATACAK değil interneti…….!

SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN…….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...