28 Şubat 2014 Cuma

SİGORTAM ATIK………….


Sevgili arkadaşlarım bugün aslında istemiyerek bir resmimi aslında istemediğim bir konu içinde paylaştım,bundan dolayı inanın kendimden özür diliyorum.
Bu resim benim hayatta en gurur duyduğum resimlerimden biri,resimdeki aynı isimli arkadaşım hunharca öldürüldü,hikayesi çok uzun uzadıya gerekli arkadaşlarımda var.
Bakım arkadaşlarım bazı resimlerimiz var YAN GELMİŞ YATAR VAZİYETTE biz isteseydik yukardaki resmi çektirdiğim günden bugüne YAN GELİR YATAR birde servet sahibi olurduk.
ALLAHA çok şükür ÇALMADIK,ÇIRPMADIK,DOLANDIRMADIK HATTA SENARYO HAYAT HİKAYESİ bile çalmadık,bazı kesimler hem çalmış,hem dolandırmış,hem adam satmış olsalarda maşallah dilleri ve kibirlerinden geçilmiyor.
Zavallı insanları kandırarak belirli şeylerin sahibi olan DERİN GÜÇLERE şunu söyleyeyim biz benden evvel babamda aynı yolda ter akıtarak,gözyaşı kanla mücadele ettik,bazıları gibi GÜCÜ ele geçirdikten sonra adam satıp,servet ve makam sahibi olmadık…
Daha ağır konuşurum,onada inanın gerek duymuyorum kimseyi gözünüzde hayatta büyütmeyin ne devlerin en alt seviyede yaşıyan insanlardan daha çok kompleksi var size anlatamam….
Bazı devlet görevlileri bugünlerde istifa ediyor,ve ederkende konuşuyor mademki konuşacaksınız doğruları konuşun hem kendinizi hemde MİLLETİ aydınlatın…..
Adama ŞANTAJCI damgasını vurup toplumdan tecrit ediceksiniz,açıkla bari kimlerin ne MADDİ,MANEVİ çıkarları var,VATANDAŞ TAŞAKLI DEVLET adamı görsün……
Arkadaşlar,bu resmin yırtık olması bazı anılarım gözüme gelince ALKOL anı ile resmi yırtmıştım ayıldığımda yerde kıyamamıştım bu parçası kalmıştı onu saklamıştım….
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder