20 Şubat 2014 Perşembe

ÖLÜMÜ GÖSTER SITMAYA RAZI ET……


Sevgili arkadaşarım,size herşeyi açık yazarım olmaz bu sıkıntılarda,kısa kendimi anlatim ben hiçbir dini cematle veya her hangi hiçbir ideolojik akımla ilşkim yok neden bunu özellikle belirttim,zannedersiniz tarafız kesinlikle değil SOSYAL anlamdada çok laik kesimin içinden gelen bir insanım DEMOKRASİYİ ülkede sağlamlaşsın istedik sanırım olmadı bu son 10 yılda bunu başaramadık…….
Bakın suyun altındaki geşilşmeler son 10 yılda çok başka,artık laiklerle başlayan çatışma,şimdi belirli cematlerle devam ediyor ve bu arada şu yapılıyor DEMOKRASİYİ askıya tek taraflı alan yasalar çıkartılıyor,iyi yapılan hadisede iyi diycez kötü yapılanda kötü.
En son çıkarılmak istenen MİT yasayı ile TÜRKİYEDE son 10 yılda şuç işlemiş belirli bir yapıyı aklamak bundan sonrada şuç işlemesini kanunlar çerçevesinde devam etmesini sağlamak.
Kısa açmıyorum bu İSTİHBARAT Yasası son 1 yılda MİT müsteşarı ve yakın çalışma arkadaşlarının mecburen önlerine gelen kendi çalışmalarındaki şuç izlerini örtbas etmek ve kendi  yöneticilerini ve kendi işliycekleri ilerdeki şuçları YASAL kılıf içine sokmak.
Şimdi belirli bir cemate ABD ile ilgili dinlemelere dayanan bir sayın BAŞBAKANIMIZIN söylemi var diyorki şuçu ABD üstüne atıyorlar, ABD üstüne şuç atmasına kimsenin gerek yok çünkü ABD ve çalışma ekipmanı elini kolunu sallayarak bu işleri yapar ortamı tertemiz yapar işi bittimi olay yerinden ayrılır gider onların kimsenin korumasına ihtiyaçları yok.
Bakın insan çok genç yaşta çok büyük yerlere gelebilir,insan yine uzun yıllar devleti yönetir en tepe makama gelir ama bendeki bu 100 yıllık devlet tecrübesi insanların sonralarınada çok önem vermeleri, POLAT ALEMDAR söylemi bazı yerde işlemez SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ politikası  her zaman geçmez.
Bakın KOZMİK ODAYA girebilirsiniz bunun nedenlerinide kimselere söylemeyebilirsiniz yanlış yapılan şey muhakkak sanırım BAĞDATTAN döner……………….?
SAYGILARIMLA..

ZEKİ ARSLAN…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder