9 Şubat 2014 Pazar

KOMPLO SENARYO YAZMAK……………?


Sevgili arkadaşlarım,bir defaya mahsus bazı tepkilere ilk ve son cevap verip olayı kapatıcam…
 Beni takip eden arkadaşımız merhum ÖNDER bey için sallıyor demiş,ÖNDER bey TÜRK MİLLİ İSTİHBARAT teşkilatında bu kod adı ile Kafkasyalı olarakta gurur duyarak 1959 dan rahmetli olduğu tarihe kadar sevilen hürmet gösterilen sadece MİT değil TSK ve EMNİYET GENEL müdürlüğü hatta bakanlık yapmış birkaç iç işleri bakanını yetiştirmiş bir merhum zattır,iyisini kötüsünü TARİH yargılar,hala akrabaları ,yakınları MİT ve diğer güvenlik güçlerinde görev yapmaktadır,bazıları emeklide olsa.
Bilmeyebilirsiniz MİT her yetkilinin bir KOD adı vardır bu KOD isimleri ile tanınır kurum içinde ve dışında insanlar ÖNDER ismi bir kod adıdır merhum ASLAN bey gibi ASLAN koduda kurtlar vadisinde çok gösterildi gerçek MERHUM HİRAM ABAS ın MİT kontrispiyonaj şubesi RUS masası şefiyken kullandığı KOD adıdır.
Kurtlar vadisinin başlangıç yaptığı yıllarda özellikle 1969 KIBRIS ve 1975 yılındaki KURTLAR VADİSİ konseyinin tüm kurulma senaryosu ve sonra gelişen hadiseler doğrudur,tabi film olduğu için bunları artık biraz söylemek gerekti,çünkü herkes herşeye işine gelmedimi KOMPLO TEORİSİ veya  ŞİZOFRENİ gibi tanılar dahi koyabiliyor.
Tabi 2004 yılında senaryonun gidişatından rahatsızlık duyan MİT en tepe yönetimi KURTLAR VADİSİ senaristlerini TAKİP ve TARASSUT altına alınca ANKARADA jandarma genel komutanlığı telefon santraline ve bazı yine komutanlığın cep telefonlarına ulaşıyor bu OPERASYONU yaptıran kişide sonra hakkın rahmetine kavuşuyor K.K kadere bakınki tecellisi JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞINDA teknik takip daire başkanlığında görevli H.A.U beyefendinin yanında tutuklu iken oluyor,H.AU beyin senaryoyu verdiği tespit oluyor.
Neden bunuda anlatmak istedim anlatmazdım ama senaryo,palavra,yalan dedinmi adamın sigortası atıyor,TELEVİZYONDA dizi seyrederken 1.000000 adam ölüyor ona doğru diyorsun doğru düzgün konu anlatana palavra diyorsun olucak işmi.
H.A.U ALBAYIN silah arkadaşı Z.E binbaşı demin twetırda GAFFAR OKKAN suikasti için bir soru sorduğumda SENARYO yazıyorsun diyince iyice ŞAFAK attı hayatımda hiç yalan söyleyemedim,onada dedimki evet sonrasında kaybettiğim tüm insanlar benim arkadaşımdı sayın Z.E……?
Kusuruma bakmayın ilk ve son kere böyle bir açıklama yapıyorum ve bu konuyu kapatıyorum…
Bakın bakalım KURTLAR VADİSİNİN polat alemdar beyi bu resimdeki çocuk olup resimdeki bulunduğu yerden gidiceği yere götürülmesin……..?
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...