12 Ocak 2014 Pazar

KOZMİK KAREKTER ZAFİYETİ……Sevgili takipçilerim hayırlı pazarlar,bugün birkaç gün evvel DIŞİŞLERİ BAKANIMIZ sayın AHMET DAVUTOĞLU beyin şu açıklamalarını okudum,hemşerimdir kendisi onuda bildirim.
Ne diyor DEVLETİN BEKASI için OSMANLIDAN beri gerekirse ANNELER evlatlarını feda eder.
Güzel bir açıklama,açalım biraz sevgili kardeşlerim bu evlat feda etme olayı zannederim ASYADA HUN devleti parçalandığından beri gelen bir gelenek parçalandıkça veya zafiyete uğradıkça içimizdeki insanları feda ederek DEVLETİ kurtarmak ama maalesef çözüm olmamış.
Bu konu ile ilgili RUSLARDA böyle ilginç hadiseler vardır 2. Dünya harbinde STALİNİN oğlu ALMAN ordusu ile çarpışırken komutanlar cephe gerisine almak istiyor oğlunu, STALİN müdahale ederek cephede ön saflara yolluyor ve oğlu orda şehit oluyor.
Arkadaşlarım gelişmiş hangi devlette insan feda ederek devlet kurtulduğunu gösterin yok,NEDEN çünkü sistemde TAKIMA ve MAÇA göre insan kaynağı bulup veya yetiştirip takıma ve oynuycağı maça hazırlamak var.
Şunu kabul edicez biz bunu hiç yapmadık,yapamadık ve genetik olarak zafiyetimiz olan konular.
Eskiden KADIN olgusu zafiyetimizdi şimdi ondan evvel PARA öne geçti,arkasından KADIN ilşkileri sıralamayı aldı,yani ARAPLARLA yapılan istatistiklerle zafiyetimiz aynı olaya eş değer oldu ZAFİYET kılasmanında.
Sıkıntıya gelelim çocukken anlatıyorlar bir istihbaratçı ağbimizi işe arşiv dairesinden başladı diyorlardı, bende dedim dandik iş rahmetlik ağbimiz olurmu öğren dedi KOZMİK kurumların arşiv dairesine en sağlam adamları koyarlar,arşivi güvenli ve sağlam tutmak en önemli hadisedir.
Sonra 1980 ihtilalinden sonra bazı şu andaki yaşlı BARONLARIN nasıl BAŞBAKANLIK arşiv dairesinden bazı OSMANLI arşivlerinden belgeleri götürüp yurt dışında yüksek fiata sattıklarını gördüm ve olayları nasıl kapattıklarını gördüm.
Arkadaşlar bir defa herkesin karakterli olması lazım,ama kozmik görevdeki insanların bu ÖZELLİKLE İSTİHBARAT görevleri ve onla ilgili konularda çalışanların EĞİTİMİ çok önemli fakat bir o kadar psikolojik gelişimi,karakteri ve ailesinin seceresinde geçmişte NATO standardında bile olsa ANGAJE olunmuş veya ilgi alanı olan başka devlet varmı bu konuların testi yapılması gerekli ama bizde hiçbir sistem olmadığı için iyi okumuşmu,güvenlik tahkikatında ailede şuç yok çocuk homoseksüel bir ilişkisi olmamışsa geçmişinde birde KURUMLARDAN torpilli ise GEÇ…….?
Homoseksüelden bahsettim geçmişte OXSFORD mezunu bir başvuru oluyor işleme alıyorlar çok sağlam çıkıyor yalnız OXSFORD ta iken güvenlik tahkikatında homoseksüel eylemi olduğu çıkıyor almıyorlar.
Uzatmayalım arkadaşlar geldiğimiz noktada zannımca KOZMİK sırlarımızı koruyamamanın sıkıntısını günümüzde yaşıyoruz,bu olaylar çok geçmişten geliyordu KAB doldu ve taşınca etrafı pislik kaplamağa başladı,tabi bunun bize uluslararası dönüşü oluyor vatandaş algılamasada devlette bir sıkıntı var.
Devlet adamlığı zor zanattır,gerçek büyük devlette çok şeçilmiş insanlar belirli görevlere ve kritik alanlarda istihtam edilir,hatta çok entresan bir konu anlatıcam o insanların çok basit zafiyetleri bile takip edilerek bu zafiyetlerin karşı ülkelerin istihbarat servislerince öğrenilmemesi sağlanır.
Liderlerin özellikle çocukluklarından gelen pisikolojik zafiyetleri tespit edilir bunların açığa çıkmaması sağlanır.
Mesela yabancı bir servis mensubu TÜRKİYEDEKİ  ilk faaliyetlerinden biri sayın BAŞBAKANIMIZIN biyografisi ile pisikolojik yapısı üstünde çalışmak olur….
Birde ne yaprasan yap tüm filtreleri çalıştırsanda TİYATRO kabiliyeti fazla adama rast geldinmi bununda EMANETE HIYANET huyu içinde saklı ise,vefa duygusu yok içinde vicdansızlığı gizli saklıyorsa yapar kardeşim DEVLETİNDE,MİLLETİNDE başını belaya sokar.
İstihbarat faaliyetlerinde çok görevli arkadaş gördüm zafiyet içinde karaktersiz ilişkimi kurumda görevli dahi olsa yetkisi üst seviyede bile olsa devam ettirmedim görev esnasında kestim ve yeri geldiğinde ağar hakaret ettim,yine ederim biz CANIMIZLA iş yapıyoruz?
Bu olaylar aslında olmaması gerekli emniyet mensublarının sorgularında çıktı ve zannederim kayda alındı,zaten dinleme tapelerinde mevcut artık TARİHE mal oldu.
YUNAN ATASÖZÜ VARDIR BAZI İNSANLAR EKMEĞİ DİZİNDE TAŞIR AYAĞA KALKTIĞINDA DÜŞÜRÜR,TÜRK ATASÖZÜDE  DERKİ ,DERE GEÇERKEN AT DEĞİŞTİRİLMEZ.
Allahıma bin şükür bir yerede gelsek kimseyi satmadık dere geçerken AT değiştirmedik dereyi geçemezsekte ATIMIZIN başında iyi olmasını iyileşmesini bekledik dereyi  O ZAMAN geçelim.
Bazen insan ne oldum delisi olur,çevresi yanlış yönlendirir bence bazı insanlarda en önemli olay çevrenin onu bunaltıp yanlış hareket etmesine sevk etmesidir,ÖRNEKLERİNİ duymasakta aslında hergün kapalı kapılar ARKASINDA YAŞIYORUZ.
Ben hayatımda öyle insanlar tanıdım İNGİLİZ KIRALİYET ailesinin özel antik kolleksiyonları ile ilgilenen,basit bir insanımdır SİMİTÇİDEN CUMHURBAŞKANINA kadar herkesin insan olduğunu kabul ederim.
ER den GENELKURMAY başkanına gibi?Nedir açılımı herkes ASKER……!
Herkesimin affı kabul görür hatalar insanlar içindir,ama bazı hadiselerin affı olucağını maddi olmasada manevi olarak zannetmiyorum.
TÜRKİYEDE dolandırıcılığı 12 eylül 1980 yılında ülkeye sokup türk ticaret hayatında ahlak erezyonunu başlatan TÜRKİYE  devletin seferberlik sistemini organize eden güçtür kitabımda isimlerle ve yaşanmış hadiselerle sizlere ulaştırıcam,şunuda bilinki bu model hadiseyi İNGİLİZ GİZLİ SERVİSİ bizim burdaki kozmik partnerleri ile sokmuşlardır,unutmayın bugün KOZMİK ŞUÇ varsa bu muhakkak O aklın yine bugünlere yansımadıdır,devleti yönetenlere tavsiyem ASLINIZA DÖNÜN,KİMİ NERDE BULDUYSANIZ YİNE ORDA ARAYIN.
Son şunuda sizlere açim KOZMİK kurumlarımızda görev yapan bürokratların şu oyunu vardı
Kirli görevi planla,icra et fakat öyle bir sistem kur ortaya bir şey çıktığında ülkede en yüksek mevkideki yürütmedeki insanlar konu ortaya çıktığında SORUMLU olsun ve şuçlu pozisyonda olsunki biz yükü üstümüzden istediğimiz gibi atalım gerekirse YÜRÜTMENİN BAŞINI bu işten çıkartırız,istemezsek ÇIKARTMAYIZ.
İYİ PAZARLAR DİLERİM…..
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN……

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder