15 Ocak 2014 Çarşamba

GLADİONUN GÜZELLERİ…


Sevgili takipçilerim GLADİO örgütünün TÜRKİYEDE yaptıklarını kaleme alsan MANAS destanı gibi bir 1000 adet daha destan yazar insan.
Şimdi muhafazakar DİNDAR basınımız haberi basıyor kim bu GÜZEL arkasından bir din alimine işi bağlıyor ordanda eski bir bakanımızın AŞK hikayesi ile bitiriyor vatandaş güzel kadın resmi birde AŞK hikayesi dinledimi TÜRKİYEDE sistem yürüyor,DÜZEN bu.
Gladio yapısı içindeki güçler özellikle ÖZAL iktidarı döneminde temasları oldukları yabancı gizli servislerle devamlı kontak halinde olup,sistemi beraber götürmek ve yapılan ÖRTÜLÜ operasyonların kılıfı diğer operasyonların maddi manevi lojistiğini sağlamak için özellikle ULUSLARARASI HİZMET SEKTÖRÜ içinde iş yapıcak büyük ve temelli firmalar kurdular.
Tabi zamanın ülke şartları içindede ihtiyaca göre çeşitli özellikle GÜVENLİK TEŞKİLATLARIMIZDAN emekli olmuş kişileri personel ve yönetim kurulu üyesi olarak isthdam ettiler,çünkü sıkıntı anında veya bürokrasiyi hızlı kullanma açısından bu istihdam edilen kişiler çok işe yarıyordu.
Ama aslında bu yapılan işler BATILI İSTİHBARAT servisleri ve MOSSAD ın önünü açıcı burda onların operasyonlarının alt yapısını hazırlanmasının zeminin hazırlayan şirketlerdi.
Tabi bunların başına renkli kişiler ve güzel bayanlar koyduğunda DÜKKANIN vitrini güzelleşiyor dükkana tabiri caizse müşteri çekmek kolay oluyor,hertürlü bakımdan örtü oluyor.
Bir gün şirketin arka penceresine bir baktığında bazı yakışıklı emekli generaller ve bunların hemşerisi üçç beşşş işadamı istihbaratçı hepsi viski içerken bezik oynayıp ordan türlü savunma sanayinde filmler çevirdiğini görürsün TELAVİV merkezli biz  ne delikanlılar gördük?
Geçenlerde üst düzey bir MİT yetkilisi aynı liseden mezun bir gazeteci arkadaşına benim için o şerefsize bakma bunun gazı kadının biri PAS vermedi buna onun için ortalığı ateşe verdi diyormuş,yine sağolsun İSTİHBARAT kaynaklarımızdan seven dostlarımızdan bilgi alıyoruz,şunuda belirtmek gerek insan herkesi kendi GENÇLİĞİ gibi bilir,kendi gibi zanneder.
Tabi bunların AK parti ve camianın popüler olması ile erken ilişki kuran güzel bayanlardan oluşan ekipleri var birde 2007 CUMHURBAŞKANI şeçildikten sonra yapıcak bir şey olmayınca suyun altından hükümet kadroları ve camia ile ilşki kurmaya girişen var zaten yaşadığını karmaşanın karışıklığın sebebleri GLADİONUN kanatlarının her yerden muhafazakar kesime suyun altından giriş yapması çünkü sistemi bir şekilde tutmaları lazım ASKERLER OUT ise, gazeteciler,polisler,istihbaratçılar İN e bunlar şimdi nerde popülerse ordan girmek lazım öylede girdiler.


Bakın arkadaşlarım İSRAİLİN ve BATININ  burda kurduğu stratejik istihbarat faaliyetlerine dönük alt yapıyı bilseniz aklınızı yersiniz,siz bazı operasyonlardan sonra çıkan sanatçı alımlı bayanları,ünlü antika müzayedelerinde açık artırma ile alınan tabloları tesadüf zevk için falanmı alındığını zannediyorsunuz bunlar İSTİHBARAT OPERASYONLARININ birer canlı yaşanan parçasıdır sizlerin kafasında oturduğunuz evinizde,kahvehanenizde,meyhanenizden sohbet ederken konuyu canlı tutabilmeniz ve akıl karışıklığına toplumda yaratması için şeçilen GLADİO vitrini ve sahnesidir.
28 şubat sürecindede tecrübemiz ve çalışmamızla aldığım istihbaratları kıymetlendirip değerlendirdiğimde çok entresandır İSRAİL istihbaratından aldığım bilgilerde,gülerek diyorlardıki yav en çok iş islami kesimin bu gurubundan geliyor,arkasından şehit sayılabilecek gerçek bir dindar kardeşimde aynı yönde bana sorular soruyordu,yani bazı karşılaştığınız ve duyduğunuz hadiselere şaşırmayın bunlar doğru…….
Sevgili canım takipçilerim gördüğünüz gibi yazımda hiç isim ve cisim kullanmadım ALLAH BÜYÜK kullandığım gün inanın diyorum kitabımda yer yerinden oynuycak,sizlere GLADİO örgütünü RESTORANT kabul edersek girişini,restorantın hizmet edilen bölümünü ama en önemli YEMEĞİN PİŞTİĞİ MUTFAK kısmını vericem,yani 1949 beri çok YEMİŞ gibi kendinizi hissediceksiniz…..?
SAYGILARIMLA,

 ZEKİ ARSLAN….

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...