24 Aralık 2013 Salı

TEHLİKELİ İHANET……

Sevgili takipçilerim sert günlerden geçiyoruz ve toplumda ister istemez kötü algılar oluşuyor,gayet toplumunda böyle algılaması normal,çünkü istenen o tekrar söylüyorum bu anlattıklarımı hiçbir yanlı ideolojiye dayanmadan anlatıyorum bilin yayın,anlatın sizi temin ederim doğruları konuşuyorum.
İlk bilinen bir örnek AMERİKADA 1986 yılında patlayan İRAN GATE sıkandalını kısa hatırlatıcam,neydi CİA düşmanı olduğu irana silah satmış,burdan gelen parayıda NİKARAGUADA ordaki kontralara parasını hibe etmişti dünya ayağa kalktı ABD mahkemelerde tüm olayı bir YARBAY rütbesinde OLİVER NORT isminde personeline yıktı,oda küçük bir ceza ile kurtuldu,filmiydi hollowoodda derken unutuldu gitti.
Biliyormusunuz bu operasyonun en büyük ayağı TÜRKİYE ve bir işadamımızın MİT bazı üst yetkilileri ile kurduğu havayolu ile yapıldı BC kısaltılmış isminde banka olarakta tüm dünyada kontra ve CİA,MI6 kara parasını aklayan BCCI adlı bir banka idi,para transferlerinden sorumlu.
Arkadaşlarım bu kontra faliyeti finansmanından gelen ekipler o yıllarda birde rahmetlik ÖZAL suikastini finanse ettiler sanırım öyle duyumlar geldi o yıllarda..
O yıllardaki MİT üst yönetimindeki kişilerin şimdi çocukları MİT üst yönetiminde çalışıyor ,bu işler böyle devam ediyor…
Bakın arkadaşlar ömrümün bir çok döneminde devletlerin ÖRTÜLÜ operasyonlarının içinde bulundum,son 25 yılda en çok yapılan ÖRTÜLÜ faaliyetler ekonomi üstündedir askeri olarakta en büyüklerinin içinde tüm operasyonu yönetir şekildede bulundum uzmanlık alanım olduğu için,eğer yakalanırsan hadiseyi başka bir işine gelmeyen devletin gizli servisi öğrenir ve faliyeti açığa çıkartırsa,bu işlerde büyük skandal ve operasyonun içindekilerin tutuklanması,yakalanması hatta KİRLİ OPERASYONLARA bile maruz kalınması olağan olaylar içindedir.Hocalar bu işlerde şunu öğretir YAKALANMIYCAKSINIZ,YAKALANIRSANIZ YANLIZSINIZ…….!
Bir arkadaşım var başka bir ülkede 16 yıldır hapiste o ülkede hükümet düştü yaptığı operasyonla o ülkenin BAŞBAKANININ oğlu ortağı idi,aynı bizde BÜGÜNLERDE  patlayan hadisedir.
Mesela askeri örtülü faaliyetler devletler öyle kapalı,gayri kanuni uluslararsı anlaşmaları delen operasyonlar yaparlarki eğer açığa çıkartılsa  devletin başına telafisi olmuycak işler açılır.
Gelelim bugüne bakın arkadaşlar bu işlerde büyük paralar döner mecburen devletin bu işlerle ilgili kurumları devletin kaymak tabakasına bu işleri pas ederlerki maddiyatın büyüklüğü,herhangi bir operasyonun çökmesinde hadiseleri çabuk örtebilmek için.
Bir laf vardır NASRETTİN HOCA DAMDAN DÜŞMÜŞ ETRAFTA HERKES PANİKTE HOCA SESLENMİŞ YERDE PANİK YAPMAYIN BANA DAMDAN DÜŞMÜŞ BİRİNİ BULUN GETİRİN.
Şimdi operasyon yapılıyor hani birileri diyorya ALLAHTAN korkun korkun hiç alakası yok,yetkisi yok başka ülke ile ilgili konuya kafasına göre giriyor,gidiyor o memleketin elçiliğinde rapor tutuyor,başka bir konuya alakası olmayan üç beş konu daha farklı farklı yüklüyor sonra mahkemelerde ana şuçtan ve gerçek şuçtan herkes berat ediyor başka davadan yargılanan kişi mesela ortada davacıda yok adam ben davacı değilim biz arkadaşız dendiği halde ceza veriliyor.İşte bunlar bir operasyon bunlar patladığında DEVLETİ çok zora düşürmek diğer hasım devletlere karşı ŞANTAJLARINA,BASKILARA,YAPTIRIMLARA maruz bırakmak,bunu yapanlar arkadaşlar maalesef adına VATANA İHANET,VATAN HAİNİ diyorlar…..
Bugün özellikle ABD ve ordaki SİYONİST yapılar ve ERMENİ diasporası türkiyeyi kötü durumda yakalamak için öyle davalara giriyorlarki vatandaş olarak hiç kimsenin haberi yok TÜRKİYEYİ böyle gizli bir faaliyetini çıkartıp ve bunu dellilendirip kamuoyuna sunanlar ülkeyi öyle yaptırımlar altında bırakmak için yapıyorlarki hayret edersiniz işin içeriğini öğrenseniz YUH BU KADARDA KANSIZLIK olurmu dersiniz.
Diyceksinizki ağbi yani şimdi şuçluyumu savunuyorsun maalesef arkadaşlarım ÖRTÜLÜ OPERASYONLAR böyle bir şey bunu tüm devletler yapar patlarsa kapatılır,size son bir örnek verim eski ve konuyu kapatim artık tam anlayın diye,TÜRKİYEYE bir dönem ambargo altında iken tank motorları tren , lokomotif ülkeye ithal edilerek  soktu çünkü lokomotif motorları ile tank motoru ve hücumbotlarda kullanılan motorlar aynı emsal olduğu için ,bir dönemde mesela savaş uçaklarının bazı parçaları hassas başka bir bağımısız ülkeden kaçak sokuldu bu tip örtülü faaliyetler açığa çıksa ülkenin başına büyük ağrılar açılır….
Kıssadan hisse kamuoyunda duyduğunuz her olayı soğukkanlılıkla izleyin çünkü PİSİKOLOJİK HAREKATTA bu tip örtülü operasyonları açığa çıkartıp ülkeyi şuçlu duruma düşürmenin çok bilinen bir metodu…..
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN…..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...