13 Aralık 2013 Cuma

NEDEN GÖKTÜRK……?

Sevgili arkadaşlarım,son yazılarımdan biri olan ALINTI ve ANLATIM adlı yazımın içinde ERGENEKON örgütünün devamı GÖKTÜRKLERİN neden bu ismi aldığını ilerde yazıcam demiştim,yoğun bir soru geldi bu konuda birde gazeteci yazar sayın FARUK ASLAN bey benden çok evvel çok entresan bir şekilde YENİ  ERGENEKON GÖKTÜRKLER diye bir yazı benzer kaleme almış konu aynı içerik farklı tabi sonra benim yazımıda ismimi vererek alıntı yapmış yazısına eklemiş teşekkür ederim tekrar kendisine burdan sizede kısa  yoğun istekten dolayı NEDEN GÖKTÜRK biraz açıklayayım.
Arkadaşlar şunu çok kesin bilin ERGENEKONDA ondan evvel olan o tip çeşitli adlarla adlandırılan örgütlerin beyin nüvesi MASONİK düşünce ve MASONLARDAN oluşan en geriden yönetim kadrosu.
Göktürk ismi ile adlandırılması son ÖRGÜTÜN bir merhum zatı muhtereme duydukları bir büyük HİMMET borcunun kendi aralarında sembolik tezauru.
Biliyorsunuz MASONLAR işaret ve sembollere çok düşkün bir örgütlenmedir,bu zatı muhterem yok edilmiş bir ailenin kalan büyük servetinin mirasçıları içine genç yaşda yerleştirilmiş bir kimse çünkü servetin sahibi ALMAN NAZİ partisinin ülkemizdeki temsilcisi.
Bu konu burda kalsın 1960 lı yıllarda ERGENEKONUN 1 numarasına bu yapının içinden bilgi muntazam aralıklarla götüren bunun için TAKSİM SIRASELVİLERDE özel bir daire edinip bu istihbari bilgileri orda gizli yollarlar MASONİK yapıya ulaştıran bir kişi.
Peki bu zamana sarkan HİMMET duygusu ne bu kişi yaşlılığının son yıllarında bu yıl 1998 senesinin sonunda APO operasyonundan birkaç ay evvel çok büyük türkiyenin başı çektiği bir OPERASYON içinde bulunan birinci dereceden akrabasını MASONİK BARONLAR ve o günün devlet yöneticilerinin çıkarları için arkasından bir KOMPLO operasyona yardımcı olup ayağını kaydırdıktan sonra bu BARONLARIN eline geçen güç çok büyük bu kısa zamanda maddi imkanlarıda beraberinde getirerek bu ERGENEKON örgütünü çok uzun yıllar ayakta tutacak SERVETİNDE sahibi olmasını sağladı.
Daha sonra bu şahıs 2002 yılında rahatsızlanarak allah kimseye vermesi ağır SIRT ağrıları çekerek vefat etti,bu vefatın sonucunda şu anda yaşayan hergün çeşitli spor kulüplerinde isminide duyduğunuz YAŞLI BARONLAR cenazesini bu isimle anılan bir yere defnetiler.
GÖKTÜRK ismi burdan geliyor,inanın anlatmaya utanıyorum ne TÜRKLÜKLE,NE MÜSLÜMANLIKLA, hiçbir alakası olmayan bir MASONİK yapı,birkaç gün evvel bir resim elime geçti ölmeden en yakınlarını SİYASİ anlamda kullanacak kadar alçalabilen bir güç ben anlatırken utanıyorum,ama bazı kimselere gösterip izah edicem.
Tabi bugün GÖKTÜRK adını alan yapının en kuvvet aldığı ivme ve taban aldığı yıl 1960 darbesi zaten İNGİLİZ aklı ve planı olan bir hadise olduğu için,ERGENEKON ve BALYOZ ve diğer ilgili davalardaki üst mevkide olan insanların bu yıllarda yani 1960 lı yıllarda çok gençken ÖRGÜTE kazanıldırıldığı düşündüğümüzde,bu aralar gelen salıverilmeler ve tahliyeler ve daha arkasından gelicek hadiseler ve anlam veremediğiniz bazı siyasetçi ve bürokratların 360 derece u dönüşü yapmasındaki sebeb GÖKTÜRK örgütünün tüm hazırlıklarını 2009 dan  itibaren hazırlayıp bitirdiğinin göstergesi olmasınmıııııııııııı?
Öyle,öyle izah edebildimmi,sevgili ARKADAŞLARIM…….
SAYGILARIMLA….
ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...