28 Aralık 2013 Cumartesi

MOSSAD&CİA=KOMPLO

MOSSAD&CİA=KOMPLO
Sevgili takipçi kardeşlerim ve büyüklerim sayın BAŞBAKANIMIZ dün gece süreci anlatarak tarihi bir saldırı ve komplo ile karşı karşıya olduğumuzu doğduğum ve doyduğum muhit olan ÜSKÜDAR dan seslendirdi,işin komplo ve ülkeye saldırı ve taruz kısmı benim inancım ve yaşadıklarımla doğru ama ticari kısmı benim bildiğim ve şahit olduğum bir olay değil onun için sizlere yorum yapamam HUKUK bazında konuşmamız lazım.
Bakın 3 yıldır hukuku ve ülkenin şartlarını beklemek zorunda kaldık ancak İLAHİ ADALET tecelli etsin herkes yapılan zulmü anlasın diye tabi ALLAHIN trafiği belli olmuyor bazen BAKAN,BAŞBAKAN la yollarını bizim gibi garip gureba vatandaşlarla kesiştiriyor.
Burdan şunuda söyliyeyim hep söyledim binlerce GÖNÜL dostu fakru,zaruret içinde insanlığa yardım elini uzatan tüm dünyadaki kardeşlerimize özellikle sahip çıkalım.
Bu ilmin başındaki insanlarada saygımızı hiç kimseye kaybetmediğimiz gibi bir KOMUTANIMIZA,BİR DEVLET İNSANIMIZA,İŞADAMIMIZA,SİYASETÇİMİZE nasıl saygı gösteriyorsak ilim ,irfan sahibi insanlarımıza aynı saygıyı gösterelim dün hocam,hocam,bugün vay gibi olaylara girmeyelim.
Allahın adaleti ve hukuk illaki işliycek sabırlı olalım.
Ülkede üç günlük görev esnasında yakalamışlar bir güç santranç oynar gibi güçlerini genişletmek isteyen bir kısım KOVBOY özentisi kişiler kendi menfaatlerine uyucak uluslararası senaryolara ortak oluyorlar,aslında şu anda çok küfür eden arkadaşlarda bu yapılanları o dönemde alkışlıyor ve yalaklalık yapıyordu bu kişileri biz iy  biliyoruz.
İTO başkanının şikayeti ile bir tahkikat götürüyorsun,sayın MURAT YALÇINTAŞ beyin şikayeti ile gayet normal,2008 yılından beri tahkikat yapıyorsun ORGANİZE ŞUÇLAR müdürlüğü olarak kime tahkikat yapıyorsun MİT ERZİNCAN BÖLGE bşk,yardımcısı K.A ve Erzincan,rize,İstanbul ayağı olan 20 yakın kişiye.
Eyvallah napıyormuş bu suçlanan kişiler,sayın YALÇINTAŞ beyi bir yabancı heyet ile toplantı esnasında,teknik takip yöntemi ile bant kaydına almışlar bunla  iki milyon dolar alıcaz diye şantaj yapıyorlarmış,eyvallah tamam.
İki yıl sonra OPERASYONA start veriliyor heryerde, bu arada ZEKİ ARSLAN beyinde evi basılıyor hiç önemli değil gayet rahat emniyete gidiliyor,bir gece beklendikten sonra sözlü sorguya alınıldığında sorulan sorulara cevap veriyor kimseyi tanımadığı MİT bölge bşk yardımcısı haricinde onlada husumet içinde görevden kaynaklanan bir hadise olduğu meydana orda çıkıyor,sorgucu emniyet amiri şahıs diyorki peki büyük bir ülkenin BAŞKONSOLOSLUĞUNA bomba ihbarı verdin ve TÜRK EMNİYETİ ile temasa geçilmesini istedin bunu niye yaptın diye soruyorlar,ZEKİ ARSLAN da diyorki bu tip bir ihbar geldi,teyitini aldınmı diyorlar ZEKİ ARSLAN yok alamazdım teyit için bekleseydim riske girerdim diyor,eyvallah diyorlar sorguyu bitiriyorlar.
İşte ondan sonra İHANET planı başlıyor DÜNYANIN en büyük ülkesinin konsolosluğuna gidip zabıt tutuyorlar ordaki üst düzey diplomata soru soruyorlar,ordan gidip garip bir esnaf arkadaşımı bulup emniyete getirip zorla şikayetçi olmasını istiyorlar olmuyor çocuk ama yinede kendileri zabıt tutup amme davası şikayetçi ediyorlar,bir tane ruhsatsız silah var onlada defteri kapatıyorlar ZEKİ ARSLAN gibi birisindede ruhsatsız silah çıkması gayet doğal,çıkmazsa şaşırın?
Sonuç ne İTO başkanı davacı olmuyor mahkemelere gelmiyor,davalı olanlar yaptıkları olay kapatılıyor,onunda nasıl kapatıldığını ilerde açıklıycam,yine bunun haberinide zannetmeyin emniyet istihbarattan aldım.
Peki bu kadar olay niye yapılıyor,hemde aynı emniyette TEM şubede aynı camianın insanlarının tuttuğu TANIK ifadesi varken ve bu ifadeyi ZEKİ ARSLAN ın bastıkları evinde misafir gelip 2008 eylül ayında almışken.
Bu komplocu ekiplerle, MİT arasında nasıl bir diyalog İSTANBUL MİT bölge başkanlığı ile kurulmuyor,MİT bölge başkanlığı nasıl müdahale etmiyor,İTO başkanı niye davacı olmuyor emniyete gelmiyor,ÇETE soruşturması kapsamında alınan kişilerin avukatı kim.
Bu olayların bilinçli yapıp bu işlerden RANT ve GÜÇ sağlayanlar kimler,bu operasyonu yapanların tuttuğu sahte istihbarat raporları neler,bu istihbarat çalışmaları esnasında İMAMLARIN kendi polis olmayan kadrolarından gençleride istihbarat çalışmasında kullanılmışmı,bu kullanılan gençler AYDIN ünüversiştesinde burslumu okuyor.
Şimdi arkadaşlar bir atasözü vardır KENDİNE MÜSLÜMAN derler,sayın BAŞBAKAN gördüki komplo kötü bir şey bir komplo insanın ömrünü götürüyor,benim yaşadığım komploları yaşasaydı sayın BAŞBAKANIMIZIN zannederim onun için denilenler doğru olurdu,mahalleye muhtar dahi olamazdı isterse tv lere çıkar anlatırım,uzun yayın programı olur bir gurup vatandaşın 10 yıllık dizisi gibi…?
Evet arkadaşlar şimdi herkes DOĞRU,HAK,HUKUKA riyayet eder gerçekler soruşturulur doğrular ortaya çıkar….!
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...