20 Aralık 2013 Cuma

MOSSAD ile ÇATIŞMA………

Sevgili takipçilerim şimdi artık daha anlaşılır net konuşmak lazım,MİLLİ olmak için illaki 5 vakit namaz kılıp bir dini tarikata veya guruba üye olmak,gerekli değil hatta milli olmak için illaki bu vatana körü körüne sadakat gösterip hareket etmekte değil milli olmak senin hangi saat ne yaptığın neyin arkasında durduğuna bağlı.
Bugün temelden benim kadar yabancı gizli servislerin içinde arkadaşı olan insan  azdır.
Şimdi burda anlatıcaklarım birkaç gazeteci arkadaşlarımda yedekleme belgeli var.Biz öyle MOSSAD ile kapışmaya üç gün evvel başlamadık 1997 senesinde tutanaklı dört beş şahitli imzalı belge var resmi kayıtlarda MOSSAD ile alakalı bir kapışmanın olucağını nedenlerini zabıt altına almışız ne demişsek o tarihten bugünede olmuş.
Bir sıkıntı olduğunda ALLAHTAN korkan birkaç milli muhafazakar gazetemiz işallah sür manşete çekerler bu konuları.
Gelelim bu günkü mevzulara,arkadaşlar demin sevdiğim bir gazeteci kardeşim tarihi bir açıklama yaptı dediki hükümete yakında bir gazeteci ,AK parti ve hükümet yanlış yaptı biz bu yanlışı kabul ediyoruz nerde yanlış yaptını söyledi,şurda.
2010 mayıs ayında sayın DENİZ BAYKALA yapılan kaset komplosunu yapanları çıkartsaydı,bu yıllarda TÜRKİYE yoğun bir dış saldırıya maruz kalmıycaktı.AK parti hükümetleri 2003 yılından beri önüne tabakla sunulmuş operatif istihbari bilgileri değerlendirip hiçbir bu BATILI ve İSRAİL güçlerinin burdaki çalışmalarına operasyon yapmadı önünü kesmedi…
Bunlar anlık rapora binmiş istihbari olarak çalışılmış iletilmiş ama önlenmemiştir.
Gelelim bugünlerde söylenen hükümetçe yapıya onunda ince çalışılarak cerrahi sapla saman ayrılıp raporu verilmiş ama bu hadiseler ceyran edene kadar ses çıkmamış şunu kabul etmek lazım bu insanlar bir zamanlar hükümetin emrinde çalıştılar mücadele ettiler ve çok şey biliyorlar mesele ordan doğuyor,şimdiye kadar bıçak kemiğe dokunana kadar onun için ses çıkartılmadı.
En büyük olayda haksızlık yapıldı,iftira atıldı bilindiği halde bu işin iftira olduğu yine içinde maddi çıkarlar olduğu için görmemezlikten gelindi.
Bazı okurlar soruyor MİT nasıl oluyor bu konuları bilmiyor diye,bilmemesine imkan yok sadece MİT muazzaf ve seferberlik kanadının büyük çoğunluğu zaten bu hükümete karşı olduğu gibi mücadele edilen servislerinde yani CİA,MOSSAD gibi onların hegomonyası altında.
Herkes zannetti bir sayın DR HAKAN FİDAN diyelimki gökten inmiş melek yanına aldığı 30 kişi ile MİT düzelticek,düzeltir?
Sayın FİDAN beyefendinin önüne giden 1 yıl evvelki mektupta son 20 senede nasıl bir komplo operasyon götürüldüğü,kendisinin dönemininde buna dahil edildiği,bu yanlıştan dönülüp sayın BAŞBAKANIMIZIDA bu konularda son dönemde yanlış bilgilendirildiği bu yanlışlığın düzeltilmesini arz ettiğimi bildirmişimdir.
Yolsuzluk,uğursuzluk,hırsızlık,irtikap,cinayet,gasb,adam kaldırma, alıkoyma zaman zaman kirli faaliyetler içinde olan hadiselerdir,bunlara kim alet olmuşsa sonuna HUKUKA TESLİM ETMEK İÇİN sonuna   kadar gitmeliyiz.
Ama vatandaşıma müsterih olmalarını ve bana güveniyorlarsa şunu çok rahat söylerim yabancı İSTİHBARAT servisi operasyonları gerçek doneler üstünden hedef alınan olaya hasar verip imha etmektir,burda bazı gerçek yolsuzluk hadisesinin kurgu takibinden asıl DEVLETİN bekasını ilgilendiren konuya hasar vermek imha etmek.
MİT içindeki bazı MİLLİ guruplar uzun zamandır bu hasar verilmek istenen ekonomik faliyetin peşindeki gizli servislerle mücadele ediyorlardı,emin olunki düşman güçlü bazen baş edilmeyen zamanlar ve noktalar oluyor.
Bundan sonra benden bir tavsiye eğer TÜRKİYE için zararlı faaliyet götüren bazı küçük guruplara operasyon yapılacaksa bunu yine ekipleşecek guruplaşacak bu işlerden kendine paye çıkaracak guruplardan ve kişilerden değil benim işim bu diyen insanlar ve ekiplerle çalışmakta fayda var.
Son olarak sayın BAŞBAKANIMIZIN dün söylediği burası MUZ CUMHURİYETİ değil kelimesinin PATENTİ bendedir devletin resimi dinleme TAPE sine takılmıştır 2008 yılındaki bir dinlemeye,gerekirse bu DİNLEME TAPESİNİDE gösteririz sevgili takipçilerim sizlere.
Kader TOPAL OSMAN ağa gibiymiş bu coğrafyada değişmezde,duyuyorum KAFA koparttık diye etrafta konuşan karı kılıklı herifler varmış yavrum sizin kafa koparmanız ancak YAŞLI TEYZE kafası olur…………???
Benden tavsiye devlet büyüklerimize birincisi sizlerin bekası için ter döken insanları satmayın herkesin hakkınıda herkese teslim edin,herkes kendi terine göre YOLA çıkıyor…!
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder