4 Aralık 2013 Çarşamba

GÜNAYDIN …MİT

MİT, içerden ulusalcı kadroların yardımıyla İsrail'e verilen Oslo bilgileriyle tarihinin en önemli casusluk mağduru olmuştur. Peki neden?
ABDURRAHMAN ŞİMŞEK…..
Sevgili takipçilerim yukardaki kısa paragrafı sayın ABDURRAHMAN ŞİMŞEK beyefendi sabah özel istihbarat olarak dün bu konuyu tweet olarak attı.
Zannederim sayın ŞİMŞEK beyin MİT üst yönetimi ile çok yakın ilişkisi var kamuoyuna bu şekilde yansır bir görüntü veriyor,bu konuda tweet atmasıda çok belliki MİT müsteşarı ve yakın çalışma arkadaşlarının bir rahatsızlığı olduğunu ilgili konular hakkında gösteriyor.
Nedir konu MİT içinde bazı personelin MOSSADA bilgi sızdırması,şimdi gelde buna nede,şunu söyliyelim yakın tarihimizde MOSSAD ile MİT arasında o kadar yakın bir ilişki vardıki nerdeyse MİT MOSSADIN TÜRKİYEDEKİ ÜNÜTESİ gibi olmuştu,bu en çok 28 şubat ile çok belirginleşti.
AK PARTİ iktidarı ile pisikolojik olarak İSRAİL burdaki menfaatlerinde bir gerileme olucağını eskisi gibi at koşturamıycağını MİT ve diğer ülke içindeki kurumlardaki angaje ettiği KATSA konumundaki personelin hemen olmasada bu iktidarın getirdiği rejimle tasviye olucağını anlayınca çeşitli operasyonlara girişti.
2005 ve ondan sonrası çok çeşitli istihbarat faaliyetlerine türkiye üstünde gerçekleştirdi ve bu 2010 yılına kadar geldi.
2010 başında üst düzey devlet yetkilisine mesaj geçen kişi şunu söylüyordu,efendim MOSSAD tüm çalışmalarını sayın DR HAKAN FİDAN beyin üstüne yoğunlaştırdı artık MİT müsteşarı olucağını anladılar sayın FİDAN hakkında kirli  istihbarat çalışması yapıyorlar.
İşte ne olduysa bu mesajları çeken kişiye aniden İstanbul emniyeti alakasız bir operasyon yaptı ve bu operasyonun neticesinde kişiye önemli bir zarar vermesede kişiyi çeşitli büyük devletler ve ülkemizdeki devletin tepesince kirli bir duruma getirdi,sonraki tüm istihbarat çalışmalarında anlaşıldıki MOSSAD ve onun burdaki MİT ve STK (emniyet,tsk unsurları) içindeki angaje niteliğindeki KATSA(YAHUDİ OLMAYAN İSRAİL AJANI) kişilerin yaptığı bir pasif bırakma,kirletip kişiyi etkisiz kılma hesabıydı.
Sonuçta arkası arkasına gelen sayın BAYKAL provakasyonu,MAVİ MARMARA gemisi baskını,MHP kasetleri,sayın BAŞBAKANIN ofis ve bazı mekanlarının dinlenmesi ve tüm bunları yapan MİT ve diğer özel ve kamu güvenlik güçleri içinden personel 2010 ile 2012 eylül ayı arasında MOSSAD dış bağlantıları özellikle NEWYORK merkez alınarak çalışılarak yıpratma operasyonlarını devam ettirdiler.
Bunlar olurken maalesef uzun bir zaman görmemezden gelindi,ve olaylar GESİ provokasyonu ve şu anda hükümete değil DEVLETE karşı yapılan bazı yıpratma hadiseleri ile devam ediyor ve hala devletin bazı ERKLERİNDE çabuk neticelendirip bu konuların aslında BELGEYE dönüşmüş ve kim bu MOSSADA destek veren kişiler belliyken nedense hala korunmaktadırlar.
Aslında 7 şubat hadisesi içinde yine sanırımki MOSSAD ın turuva atı bu ekibin içinde vardı,tabi olaya savcılığa intikal etmeyince konu kapandı turuva atıda gizli kaldı.
Sayın FİDAN beye bu saatten sonra saldıranları ve saldıracakları konularla ilgili kendi kanatımca bir TUZAK projeydi bu aslında sayın FİDAN üstünden sayın BAŞBAKAN ve AK parti hükümetini zora sokup tasviye etmek.
Ama maalesef bunu 3 yıl evvelden gören şahsı,nedense MİT yönetimi ve sayın BAŞBAKAN pasifize etti onlara bunu reva gören kişilerle çeşitli çalışmalara girdiler ne oldu o zaman bu gurubun eline çok çeşitli SİYASİ,DÖKÜMANTER,MADDİ koz geçirmelerini sağlamış oldular.
Şimdide bu gurup burda sayın FİDAN ,HÜKÜMET ve sayın BAŞBAKANI örtülü bombardımana koyucak,AYAK sesleri geldi….
Arkadaşlar aslında konu uzun ama sade bir konu devlet hep 16 YAŞINDA cesareti ve feraseti olan bu olayın üstünden gelir ülkeyi ve VATAN EVLATLARININ üstüne atılmış çamuru kaldırır,ALTIN gibi parlayarak gerçek meydana çıkar……?????
SAYGILARIMLA…
ZEKİ ARSLANHiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...