5 Aralık 2013 Perşembe

BAŞKANIN ADAMLARI…….

Sevgili takipçilerim,bir tweet birkaç gündür farklı birkaç kişiden devamlı önüme geliyor,bir ABD HOLLYWOOD yapımı film olan BAŞKANIN ADAMLARI adlı filme atıf yaparak bugünün iktidarına ve sayın BAŞBAKANA gönderme yapıyorlar.
İma ettikleri konuda,filmin içindeki bazı olayları benzeştiriyorlar ve bazı dinleme ve filmdeki ABD BAŞKANININ yanındaki CİA köstebeklerini anlatan tweetler atıyorlar.
Arkadaşlar rahmetli babam çocukken bir şey öğretmişti,oğlum hayatta takım tutacaksan hep MİLLİ TAKIMI tut,tabi şimdi beni çok eleştirenler var özellikle başka bir komşu ülkenin manevi yakınlığımla  ilgili hatta bunu şu andaki SİYASİ ERKLERİ yöneten kadrolardan bile duydum tartışmam bile evet doğrudur işallah ilerki tarihlerde tarih yargılar bazı şeyleri.
Açık konuşuyorumki demedi kimse demesin diye arkadaşlar bazen insan karı koca bile kavga ediyor ağzına her geleni aile içinde söylüyor,mühim olan ailenin ve evin yapısını korumak haklıyı,haksızı aile içinde bile iyi ayırmak.
Şimdi sen aile içinde yapılan yanlışları görme bu yanlışların açıklarını koz olarak topla ayrılık zamanı işine madi,manevi bazı şeyler gelmediği zaman e sende o vardı bu vardı dökmeğe başla.
Olayın geçmişine bakmak lazım yıl 2007 ben bazı büyük yerlerin telefonlarınız dinleniyor,kayıt altına alınıyor dikkat edin efendim dediğim zaman çok entresan,mücadele ettiğimiz bir gücün şimdi zor durumda olan gazeteciside çıkıp televizyondan kalemini sallayarak bak telefonun dinleniyor diye tehditler savuruyor,bende diyordumki adamdaki cesarete bak hem yapıyor hemde söylüyor diye.
Şimdi bakıyorum tam bir bu konularda basın ve sosyal medya vasıtası ile KAOS ve tahkir edici saldırılar yapılıyor.
Yani arkadaşlar açıkçası mide bulandırıcı şekilde,herkes kendi çıkarlarına MİLLİ ve MANEVİ duygular arkasına sığınarak elindeki materyallerle bir yerden karşı yapıya nasıl vurup hasar verir,korkutur,sindirir,onun peşinde hakkı,hukuku,örtülü hadiseler bile olsa doğruluğun yanında olan yok anca varsa kişilerin ve gurupların maddi ,manevi çıkarları….
Burdan şimdi sizlere açıkça söylüycem MOSSAD ve CİA ile işbirliği yapıp bu ülkede bazı hedeflere operasyon yapan guruplar ve bunların içinde bu işlerden maddi,manevi RANT sağlayan kişiler var bu hadiseler,doğru ama bunlar çok uzun zamandır görmeyen ve mağduru olmuş ve olan kimselere yapılan tehdit,şantaj vs konuları kaale almayan bir karşı gurup var.
Şimdi belki bazı önlemler alınsada zannederimki olay kendi 2012 eylül ayından itibaren kendilerini ilgilendirdiği için ele alınıp üstünde durulmuş ve patlak noktası son hadde geldiğinde kamuoyuna dökülür olmuş.
Kısacası şunu söyliycem sevgili takipçilerim devletin elinde her türlü bu konuları ispat edicek ve bunları yapanları kanun yada deşifre yöntemi ile ortaya çıkartacak bilgi, belge,doküman bulunmaktadır,burdan devleti ve kanunları düşünerek söylüyorum okuyucular kızıyor açık konuşmuyorsunuz diye söylemek kolay açık konuşmak birey olarak zor anlamaları lazım arkadaşlarımın.
Şunu yalnız belirtim evrak üstünde devletin mahkemelerince tescil edilmiş öyle bir kurgu çalışma varki 2006 yılı başlangıçlı bu kurgu çalışmada hiç bir birini tanımayan insanlar o günlerde PROJE halinde bir araya getirilmiş ve 2010 yılında operasyon yapılmış ve bu birilerinin kendi maddi,manevi çıkarları için yapılmış ve İFTİRA,KOMPLO atılmış şuçsuz bir insanın üstüne burdan bile tarihinde belki ilk defa bir MİLLİ İSTİHBARAT ve buna bağlı güvenlik güçleri içindeki bazı kirli personelin bir sicim gibi nasıl MOSSAD ve CİA ile ülkemizde örtülü iş yaptığı çıkıcak belki o zaman benide manevi olarak başka bir ülkeyi niye çok sevdiğimi TARİHSEL ve GÜNCEL bazda anlıyacaksınız.
Çok sevdiğim delikanlılığı ile başbakan olmuş sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN beyin bu şişeyi gemi kızaktan indirirken ipin salınıp ŞİŞEYİ kırması gibi olayı serbes bırakıp kimin ne olduğunun çıkması bence çok iyi olucaktır……
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN……


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder