14 Aralık 2013 Cumartesi

BARONLAR-MİT-DERİN YAPI

Sevgili takipçilerim,sosyal medyanın değerli sevenleri hepinize çok teşekkür eder gösterdiğiniz ilgi ve alakaya çok memnun olduğumu belirtir çok sorulan,BARONLAR ve derin devlet,derin yapıları size kafanız karışmıycak şekilde izah edip aydınlatmaya çalışıcam.
Zira bayan değerli takipçilerim var onlarda çok merak ediyor yazılarımı çözemiyorlarmış,daha açık yazarmısınız diyorlardı zor anlatıcam.
Şimdi arkadaşlar bu BARONLAR konusu belirli bazı derin devlet dizileri ile öğrenildi tabi sonrasında bu doğru olduğu için hem literatürde yerini aldı hemde medyada konuşulur oldu nedir baron meselesi.
Devlet dediğimiz yapının gizli servisi ve kozmik teşkilatlarının günlük hayatımız içinde yaşayan insanlara ihtiyacı vardır,çeşitli ihtiyaçlarını karşılıycak.
Örneğin suriyeye silah göndermesi lazım gizli servisin bunu kendi yapamaz,bu işi yapacak kimlikte,asafta,mezhepte ve bilirkişi konumunda ve kendine bağlı adamı vardır onun üstünden yapar,burdan gelen rant geldiği yerden gittiği yere bu kişi veya kişiler üstünden gider.
İşte bu tip insanlar zamanla büyür serpilir dış ve iç siyasette büyür,devlet içinde aşırı güçlü kozmik bilgiye sahip olur,SERVETİ bu yolla aşırı büyür ve sonunda başlı başına güç olur özellikle memleket içinde bürokraside ve siyasette güçlenir dış gizli servislerle özellikle kendi alanındaki mesela ülkelerle yakın ilşki içinde olur PAPAZI bulmazsa eceli ile ölür çocukları devam eder veya etmez ama derin devlette bu böyle aile boyu nesillerce gider.
Ben tüm bu yapıların içinden çok BARON ve gelişimini ekiplerini yeraltı mafya bağlantılarını gördüm bu hayatın içinde zaman zaman çeşitli yaşantılarım oldu diyceksinizki niye bu hayatı içinde kalmadınız vallahi NOKTA var birde VİRGÜL ben sayın MÜSTEŞARIMIZA yazdığım gibi YÜZYILA NOKTA koydum….
Birde bu yapıda sadece SİLAH değil seferberlik kapsamında olan her iş kolu birkaç baron çıkartmıştır,bu birazda kamusal bir yapı,yani siz şimdi EKMEK MAYASI fabrikasından silah sanayine ne olur bilmezsiniz biz biliriz,mesela ilaç,kimya sanayi işte bunlar stratejik maddeler olduğu için bunların hep baronları olmuştur çünkü bunlar seferberlik kapsamında olan işlerdir yine mesela AKÜ gibi vs,vs uzar ama tüm iş kollarının BARONLARI vardır devletle yakın ilşkileri hatta hücresel örgüt bazında 5. Kol faaliyetine çalışan(casusluk şebekesi) BARONLAR ve temsil etiği iş kolları vardır.
Şimdi size konuyu ters düz edim MİT ve ona bağlı seferberlik teşkilatının nasıl bu BARONLARLA bazı ÖZEL kişileri  istihbarat örgütünü kullanarak ezip tehtit,şantaj,baskı ve yıldırma,sahtekarlık gasb,darb gibi şuçları DEVLETİN KOZMİK gücünü ve buna bağlı DOKUNULMAZLIK zırhını kullanarak başkalarının icraatlarını BARONLAR üstünden götürerek kendilerine gizli RANT yapısı kurduklarını açıklayayım,bu konuda son dönemde DEVLETİMİZEDE fazla uzun olmayan bir RAPORUM var,bazı konuların düzeltilmesi konusunda,çünkü devletin başına iş açabilir bu konular bir zaman sonra.
Arkadaşlar şöyle dönem dönem işte uluslararası veya içerde devletin çok gizli operasyon yapmasına kendi bilgisi ve DIŞ siyasetteki gücü ile ön ayak olmuş ve çok tehlikeli kozmik operasyonlara imza atmış bitirmiş tüm dünya gizli servislerinde klasmana girmiş kişilikler vardır,hani bunların öyle bir iş bitirmişliği vardırki kimse söyliycek bir sözde bulamıyordur MANEVİ olarakta olayların büyüklüğü açısından MADDİ olarakta,birde düşünün tarihtende yine böyle bir büyük olayda operasyonu götüren kişiye devletin gizli odaklarının boyun borcu var yani adam olmuş güç içinde güç,MATRUŞKA gibi çıkarttıkça derin devlet bebeği çıkıyor iç içe geçmiş.
İşte o saatten sonra birde vatan haini bir yönetim siyaset ülkede egemen olmuş,gizli servisi diğer kozmik kurumları yönetir olmuş hemen bu kurumların başındakiler,kendi baronlarını piyasaya çıkartıp çeşitli KİRLİ OPERASYONLARLA bunlar,öldürme,komplo kurarak bertaraf etme,şantaj ve tehditle istediğini elde edip kendi BARONLARINA bu işlerden gelen emtiaları yükleyip,olayların,maddi manevi gücünü kendi çıkarlarına uygun kullanmak bu güçleri kullananlar öyle bir hal alırlarki ülkeyi yöneten devlet başkanlarını,hükümetleri bile geri plandan yönetirler zaman,zaman.
Mesela çok sevilen TÜRKİYEDE en büyük HOLDİNGLERİMİZDEN birisi olan işadamımıza yöneticileri ile suikast yapılmış,hala karanlıkta,belkide suikast yapılmadan birkaç ay evvel böyle bir şeyin olucağını tahmin edenler vardı,bunun istihbaratınıda BARONLAR konseyinden almışlardı,aynı zamanda önemli bir gazetenin sahibi madenci bir işadamımızda arabasında öldürülmüş, azmettiren kişi bir şekilde dışarıya işin faili kendisi olmadığını beyan etsede şüpheli bir şekilde cezaevinde ölmüştür.
Mektubunda ŞABAN HOCA diye şehreminde ikamet eden bir hocadan bahsediyor öldürülen işadamının şaban hoca tarafından yanındaki adamlara öldürtüldüğünün kendisinin haberi yokken yapıldığını söylüyor şuçunda kendi üstüne kaldığını anlatıyor,zannederim doğru söylüyordur.
Mesela diyelimki ŞABAN HOCA Müslüman din alimi bilinsede aslında Müslüman olmayan İNGİLİZ istihbaratının burdaki yerli taşoronu bir BARON,ŞABAN ismide KOD adı…
Sevgili takipçilerim tüm anlattığım olaylar …………………………………………………… nokta,nokta olup sonra içi canlı yaşanmışlıklarla doldurulacaktır,birde bakmışınız 1970 li yıllarda bu ŞABAN HOCANIN şeçtiği çocuklar büyümüş serpilmiş nerelere gelmiş beraber bulucaz.
Ne diyor çok sevgili değerli MUAZZEZ ABACI beraber yürüdük biz bu yollarda derken sevgili yiğeni çok sevdiğim PINAR ALTINOK DUR BAKALIM,DUR BAKALIM HADİ,HADİ DURBAKALIM DİYOR…
PAZAR GÜNÜNÜZÜ MUTLU VE SAĞLIKLI GEÇİRMENİZİ DİLER GÖZLERİNİZDEN ÖPERİM….
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN…


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...