19 Kasım 2013 Salı

PARANORMAL İSTİHBARAT YÖNTEMLERİ…….

Sevgili takipçi arkadaşlarım,size kısada olsa son yıllardan çokça dile getirilerek istismar edilen bir konuyu yazmak istedim,PARANORMAL İSTİHBARAT yöntemleri.
Bu konuda çokça program yapan tv programcısı sayın TURGAY GÜLER konuyu arkadaşları ile çok enine boyuna tartışsada bu konu havada kalan ispatını hemen yapamadığın bir konu olduğu için bir zaman sonra muhafazakar insanların yaşamında devamlı olan dini konularlada gerçekten yakın ilşkisi olduğu için zaman zaman  doğru olmayan  fikirlere ve yanlış algı ve saplantılara giden bir hal alıyor.
Paranormal istihbarat içinde ne var kısaca,telekinezi,telepati,elektromanyetik ve manyetik algı,cin diye tabir ettiğimiz din kitaplarımızında kabul ettiği varlıklarla temas ve buna benzer insan algısının Allahtan genellikle sağladığı bazı yetenekler ve bu yeteneklerin bilimsel çalışmalarla gelişimi.
Bu konuda iki süper devlet olan ABD ve SSCB şimdiki RUSYA FEDERASYONU devleti çok geniş imkanlarla büyük bilimsel çalışmalar yapmışlar insan deneklerden tutunda hayvan deneklere kadar akla gelebilecek bir çok çalışma yapmışlar bu konuda toplumsal olarakta paranormal hadiselere çok düşkün bir insan yapısı olan RUSLAR 19. Yüzyılın sonlarında bu çalışmalara başlamışlar fakat özellikle SOĞUK SAVAŞ döneminde ABD ile girdikleri büyük mücadelede her iki devlette muazzam derecede çalışmalara imza atmışlar ve çıkabilecek bir 3. Dünya savaşı öncesi ve sonrası  içinde bu çalışmalarla birbirleri üstünde üstünlük sağlamaya çalışmışlar açıkçası bilinen bu konularda SSCB Sovyetlerin bayağı bir üstünlük sağladığı,biraz bunun soğuk savaş döneminde kapalı bir SİSTEM içinde dünyadan soyut olduğu için avantajlı bir durumda oldukları kabul edilir.
ABD de bu konuda hiçbir ekonomik ve lojistik konudan bir şey esirgemeden çalışmışlar öyleki kısa bir örnek karaibler ve diğer dünyanın başka geri kalmış ülkelerindeki kara büyücüler ve diğer kızılderili tabir ettiğimiz kabile hayatı yaşıyan kavimlerle büyü , telepati ve astral seyehat konusunda çalışmışlar ve büyük ödenekler bu kabilelere ödeyerek çeşitli bilgiler almışlardır.
Özellikle SOVYETLER BİRLİĞİ döneminde kurulan MOSKOVA ve ST.PETERSBURG yakınlarındaki askeri bilimler akademilerinde bu konular üstünde çokça çalışılmış ve bir çok astral seyahat,telepatik denemler,özelliklede CİN lerle temas konusunda çok başarılı deneyler yaparak İLERLEME sağladıkları söylenir.
Gelelim SOVYETLERİN en önemli başarılı projelerinden UYUYAN BEBEKLER projesine bu proje soğuk savaş döneminde uygulanmış, operasyonların kısaca özeti SOVYET güçleri özellikle batı ülkelerine sızdırdıkları aileler vasıtası ile orda dünyaya gelen bebekleri büyüyene kadar hiçbir temasa girmeden sadece doğduklarında yaptıkları bazı telepatik çalışmalarla uzun yıllar bebeğin gelişimini uzaktan takip edip bebek büyüyüp istendiği noktaya geldiğinde hayatında beyindeki telepatik kitlenmeyi anahtar sözcükler ve resim görsel iletişimle harekete geçirerek proje içindeki insanı hayata geçirmek bu ilk zamanlar human yanin insana dayalı istihbarat yönlendirmesi ile yapılırken sonraki yıllarda telepatik ve astral seyahatlarla yapıldığı söylenmektedir.
Uyuyan çocuklar projesinde hollywood yapımı en gerçekçi film KEVIN COSTNER oynadığı ÇIKIŞ YOK(NO EXSIT) filminde tüm çıplaklığı ile vermektedir.
Birde ABD kimyasallar üstünde NAZİ lerden savaş sonrası aldığı bazı kimya bilimi ile ilgili bilgilerle hem ilaç kullanarak hemde hipnozu aynı anda kullanıp yetiştirdikleri ZOMBİ tabir ettikleri kirli operasyonlarda kullandıkları insan projesi vardır bundada Hollywood çok iyi bir yapım olan KOMPLO TEORİSİ filmi ile(CONSIPTIRIP TEORI) adlı filmle açık bilgi vermektedir hatta bu film ile bazı ultura yüksek seviyede ASKERİ teknolojilerin bilgiside sanki bazı devletlere tehdit niteliğinde önceden verilmiştir.
Şu bilgiyide eklemekte fayda görüyorum SOVYETLER BİRLİĞİ çöküş esnasında batı ülkelerindeki uyuyan çocuklar projelerinin denetimsiz yetkillilerinin eline geçmesinden korkarak bu çocukları ilgili ülkelere ihbar ettikleri gibi bazı bilgiler istihbarat dünyasında o yıllarda konuşuluyordu…….
Birde olayın CİN diye tabir ettiğimiz varlıklarla temas ve onlardan bilgi alma konuları var bunlarıda doğru kabul edersek istihbarat dünyasında bazı elementlerin özel labaratuar ortamında kullanılarak CİN lerle teması görünür hale getirdiklerini duyumları var ve bu konularda uzay ve denizaltı gemilerinin sualtı çalışmalarında çok başarı kazandığı söylenmekte.
Telepati konusunda ve ilaçla deneyler konusunda son yıllarda türk silahlı kuvvetlerininde bazı çalışmalarda bulunduğu ve özellikle yüz ve beden okuma konusunda kurslar ve çalışmalar yaptıkları söylenmektedir.
Özellikle 2003 yılındaki istanbuldaki iki patlamaları gerçekleştiren militanların ZOMBİ tabir ettiğimiz kimyasallar ve telepati ile donatılmış kimseler olduğu söyleniyor,çünkü 1 hafta sonra damatlığını ve karısı olacak insanın gelinliğini almış insanın patlamalarda bulunması akla bunu getiriyor.
Daha sayabileceğimiz binlerce paranormal örnekler verebiliriz yalnız bunları çok abartmamak ve bunlardan kesin sonuçlar alınıp başarılı olduğunu söylememiz mümkün değil özellikle büyük İSTİHBARAT örgütleri dönem dönem bunlar bazı ülkelerde bazı başarısız normal şartlarda ulaşamadıkları hadiselerde deneyip başarılı oldukları konular ve operasyonlar olmuştur.Ama stratejik manada çok etkili yöntemler olduğu tartışmalı olduğu gibi bu tip deneklerdeki bazen sapmalar,bazen insanlık için büyük felaketlere yol açtığı fakat bunların gizlendiği söyleniyor,mesela ABD ve diğer gelişmiş ülkelerdeki bazen ani silahla ilkokul,ortaokul gibi baskınlarda bazı deneklerin bazı pisişik sendoromlara girdiği ve kendilerini kaybedip şuur altı bu katliamları gerçekleştirdikleri söyleniyor.
Geçenlerde bazı ünlü gazetecilerimizin sayın BAŞBAKAN için telekinezik saldırı var söylemine biraz güldüm 11 yıldır durmadan koşturan ve seyahat eden ve düşünen insana TELEKİNEZİ yapmaya gerek yok artık beden yorgunluğu istemeden bazı etkileri kendiliğinden çıkartır,ama şunu söyleyebilirler mesela sayın BAŞBAKANIN ikili yaptığı bir teması telepatik veya cin,elektromanyetik yüklenme ile uzaktan dinlenebilir,başına sayın BAŞBAKANIMIZIN böyle bir konu geldi ise bunu ima ediyor olabilirler.
Devlet görevleri esnasında yüksek güvenlik duvarı olan KOZMİK(SAĞIR)ODALAR vardır dinlemeye karşı işte o esnada bu tip CİN,TELAPATİ VE ELEKTROMANYETİK yüklenme ile dinleme yapılabilir.
Bu konularda daha çok bilgiler ve örnekler verebiliriz,şimdilik sizleri bu kadar aydınlatim,ilerde talepler ve istekler olursa genişletiriz.
SAYGILARIMLA,

ZEKİ ARSLAN……


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...