13 Kasım 2013 Çarşamba

DEVLETE KARŞI KİRLİ HAREKET……..

Sevgili okuyucularım,sizlere bu yazımda devletimize karşı nasıl kirli operasyonlarla çorap örülüyor DEVLETİMİZE ,MİLLETİMİZE ve onu yönetenleri küçük düşürmek için nasıl kirli senaryolar ve ittifaklar yapılıyor,kendi özellikle şahit olduğum hadiselerden vericem örnek olucak.
Tabi bunları bu kirli ittifakların karşısında duranlarında nasıl komplolara kurban gittiğini sizlere ünlü bir filmi hatırlatarak hafızalarınızı açmak istiyorum,sayın SLVESTER STOLLEN TANGO&CASH adlı filmi sizde zihin açıcı olarak bir kenarda dursun…
Film,dizi demeyin çoğu bizlerin sayesinde yazılıyor sağ olsun devlet istihbaratı yönetenler istihbarat notlarını toplayıp senaryo yapıp hem yününden yararlanıyorlar hem etinden hemde sütünden….
28 ŞUBATIN devam ettiği günler sayın eski BAŞBAKAN TANSU ÇİLLER hanfendi için ilk CİA ajanı arkasındanda ALMANYAYA uyuşturucu kaçırıyor diye balon patlatınca YUH a……. Dedim…
Ya bu memlekette hükümetlerin ve başbakanların nasıl daha evvel hazırlandıklarını bilmesek vatandaş olarak yiycezde,bunun nesini biz yiyelim.
Tabi hükümete vurdukça günün şartlarında stratejik bir noktayı tutuyorum bizede yağmur gibi saldırıyorlar hiç unutmam SAYIN VALİ ORHAN TAŞANLAR beyin o günlerde benim vali iken başıma bunlar geliyorsa sokaktaki vatandaşın başına ne gelmez dediği günler…….
O günlerde gizemli bir istihbaratçı bir arkadaş var aynı zamanda MASON nedense görevi gereği geliyor,bazen beni bilgilendiriyor gidiyor ama kendisinin kimliği hakkında hiçbir bilgim yok,bazen ırak içlerindende gidip haber bana getiriyor,eskiden ANKARA ASKERİ DİL OKULUNDA lisan hocalığı yapmış,ünlü bir genelkurmay başkanımıza dil hocalığı bile yapmış bir insan yaşına göre atletik ve yakışıklı jön bir tip.
28 ŞUBATIN KASIRGA devam ettiği günler geldi,ZEKİ işiniz bitti hepinizin ipini çektiler,ANANDA dahil dedi,nasıl beyefendi dedim bak seninkini anlatım kısadan hepsini anla fazla vaktim yok dedi.
Eyvallah dedim,bizim USTALARA AMERİKALI geldi oturdular dedi ee dedim bu sizin ZEKİ ideoloji olarak milliyetçi bunların hepsini tasviye edin özellikle bu tehlikeli bunun rahmetli babasınıda bilirsiniz oda davasından dönmez hiç uğraşmayın buda dönmez dedi,tuttukları hat çok stratejik türkiyenin geleceği için bir önce yollarını kesin sonra iftira atarak bırakın canları ile uğraşırken kazaya getirinki karşı devletede mahcup olmayalım kurallara riayet etmiş olalım nede olsa ADAMDA onlarında hakkı var….
Evet arkadaşlar sonrası aynı bizim ÜSTAD arkadaşın verdiği bilgi doğrultusunda oldu,bu konudaki STRATEJİK konumumuzu biraz uğraşarak taviye ettiler..
Sonraki yıllarda bu ip çekme hükümetlerin ve stratejik kimselerin nasıl organizasyonu yapılıyor deyince çok şey öğrendim BARONLARIN ve bunları dışardan yöneten mihrakların ne kadar stratejik KOMPLO AĞLARINI kurduklarının devamlı istihbarat çalışmalarını yaparak öğrendim ve özellikle 2005 sonra bir çok devletimize kurulmuş ÇORAPIN önüne geçtik geçemediğimizde bizden kaynaklanmadı…
Size bir örnek verim kapatim bir BAŞBAKANI ALMANYADA NASIL EROİN KAÇAKÇISI yaparsınının UZMAN anlatımı ile yapım tarifi..
İLK önce devletin tepesinin konulara  zayıf olduğu dönemde bir KİRLİ ve ÖRTÜLÜ operasyon kararını devletin tepesini yanıltarak çakma operasyon göstererek onay alırsınki ilerde bir sorun çıktığında hükümeti kendine karşı ses çıkartıcağı zaman elini bağlamak emirleri sizden aldık demek için.
Arkasından çok kirli yaptığın operasyonlarda kullandığın bir kimseyi özel şeçerek en ağır şuçu işletip birazda bunun yankılarını ve izlerini basında canlı,kanlı anlatırarak olayı FLAŞ ettikten sonra bu operasyonda görevlendirdiğin şeçtiğin özel şahsı dolmuşa bindirip onun hareketliliğinden ve üstünde taşıdığı devletin güvenlik kurumunun ünüforması ve dünyadaki geçiş haizliğini kullanarak çok özel bir operasyona yurtdışına göndererek sonrada daha evvelden hazırladığınız kumpas içinde KARŞI DEVLETİN mesela ALMANYA gizli servisini ve polisinden beraber çalıştığınız yetkillileri bilgilendirerek kendi devlet görevlinizi uyuşturucu ile yakalatır içeri attırır,adamınıza aman sus biz halledicez OPERASYONDA sızıntı oldu diyip susturur olayı o ülke içinde kapatırsın malzeme orda dinlenmeye alınır.
Ne zaman burda artık hükümetin miladının içerden ve dışardan tam dolduğunu anladığınızda başlarsın elindeki tüm dosyalarla saldırmaya bu saldırma esnasında birde dersinki AVRUPADAKİ çakma soslu hazırladığın ortamda bu ülkenin BAŞBAKANI ve adamları organize uyuşturucu işi yapıyor müttefik bu yabancı bir  ülkenin topraklarını kullanıyor diye çeşitli ülkemizi ve devlet adamlarımızı karalıycak operasyonlara girişirsin.
Sayın BAŞBAKANA tavsiyem bu tip iftiralara çok dikkat etsin,allah muhafaza İFTİRA çok kötü bir şey illaki ALLAH katındada olsa kurgulayanı buluyor………?
Sevgili okuyucularım naçizhane sizleri aydınlatmak istiyorum güncel hadiselerle hepinize teşekkür ederim beni izlediğiniz için…

SAYGILARIMLA,ZEKİ ARSLAN…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder