28 Ekim 2013 Pazartesi

SARAH SİERA CİNAYETİ:OKEY

Sevgili okuyucularım aslında bu yazıcaklarımı 3.02.2013 tarihinde eskiz notlarını önemli bir gazeteci ile paylaşmışım.

Bir kaç gün evvel STV kanalında ve ona bağlı yayın kuruluşlarında toprağı bol olsun sarah sierranın SİVAS a götürülüp sorgulandıktan sonra öldürüldüğünü okudum,sanık ziya tasalınında mahkemede tutarsız bazı ifadeler verdiğine dikkat çekmiş,eski notlarımızdan ve tecrübelerimizden sizlere kurgu ne olabileceğini STV yayınının muhtemelen doğru bir haber olduğunu yazmaya çalışıcam.
Sarah siera yaklaşık OCAK ayları içinde ülkemize giriş yapıyor tarlabaşında hostel tabir ettiğimiz ucuz turistlerin kaldığı pekde bazı saatlerde güvenli bir yer olmayan tarlabaşında bir kiralık yere yerleşiyor,burda kaldıktan bir müddet sonra HOLLANDA ve ALMANYAYA gidip yine aynı istikamette geri istanbula döndükten sonra cankurtaranda sahilde kayboluyor.
Türkiye ayağa kalkıyor netice itibari ile bir ABD vatandaşı emniyet teşkilatı ciddi bir çalışma başlatıyor,ciddi bir görgü tanığı bayan kaybolma hadisesinden dört gün sonra SİERA yı gece 11 sularında bir araçtan indirilirken gördüğünü söylüyor fakat görgü tanığının söylediği tarihten 10 gün sonra ancak aynı yere yakın bir yerde bulunuyor ve katil şüphelisi teşhis ediliyor fakat katil şüphelisi meczub diye geçen sanık ZİYA TASALI yakalanamayıp SURİYEYE kaçtığı tespit olunuyor aylar sonra sınırdan girerken yakalanıyor ve şu anda mahkeme safatı devam ediyor.

NİYE VE NEDEN BU ACI KANLI HADİSE GERÇEKLEŞTİ...........?

Dünyamızda ve ülkemizde bazı  hiristiyan batı tarihinden gelen TARİKATLAR vardır,bunlardan biride çok güçlü olan GÜL ve HAÇ kardeşliği diye bildiğimiz örgütlenmedir.Mason localarının içindeki gayrimüslümlerden oluşan dünyada çok güçlü  bir yapıdır,VATİKAN bağlantılıdır.
Bizdede bu örgüt özellikle devlet güvenliğimizi sağlayan kurumlarla ve SEFERBERLİK TETKİK KURULU ile çok yakın ilişkisi olan ülkemizin batı dünyasındaki sıkıntılarını bazen onların gücü ve dünya siyaseti kullanarak devletimizin kozmik istihbarat güçleri için bazı meseleleri  hallettiği için ilşkileri çok yakın ve kuvvetlidir.
Muhtemelen 2012 yılında ABD bir din adamı hüviyetindeki derin yapılanma ülkemiz içinden belirli tüm yapıları atlatarak önemli bir bilgiye ulaşmak istediler bunun onlar için gizemli bir bilgi olması gerekli,onun içinde tamamen bir amatör yapının direk ABD kullanabileceği bir insan olarak SARAH SİERA yı şeçtiler ve onu ikna ederek bu işe angaje ettiler ve kontrolüde direk ABD  den yöneterek  burda bazı bilgiye ulaşabileceği kimselere dikkat çekmeden SİERA yı sürmek istediler,fakat burdaki yapı çok kuvvetli olduğu için bir zamandan sonra hadiseyi fark etti ve dışardaki yapının neyin peşinde olduğunu anlayarak kendine savunma hazırlamak için ve olayı  kanlı sonlandırıp karşı tarafa gizli mesaj vermek için hazırlığa başladı SENARYO kurmaya hazırlandılar.
Merhum eski CUMHURBAŞKANLARIMIZDAN CELAL BAYAR beyi idamdan kurtaranların GÜL ve HAÇ kardeşliği olduğu söylenir onların girişimi ile VATİKAN dönemin PAPA sının mektubu ile 1960 ihtilali yapan CUNTANIN MERHUM CELAL BAYAR beyi asmaktan vazgeçtiği bir rivayet değil gerçek kabul edilir.
Dikkat ederseniz SİERA hadisesi olduğunda eski papa tarihinde olmuycak şekilde istifa etti SİERRA hadisesi vuku bulduğunda YENİ  PAPA şeçmekle uğraşılıyordu.
Aynı anda MURAT NAZARYAN isimli bir ermeni vatandaşımızda samatya ve kocamustafapaşa,kumkapı gibi yerlerde bazı yaşlı ermeni vatandaşlarımıza saldırarak öldürüyor ve ağar yaralıyor uzun zaman takip eden bu kara maskeli nazaryanı tamda SİERRA hadisesinin olduğu dönemde aydınlatıp yakalıyor emniyet teşkilatımız.Nazaryanı tanıyan yakın çevresi şaşırıyor çünkü çevresinde sakin böyle bir olayları yapmıycak bir tip olarak geçiyor,yakın tanıdıklarımda aynı bilgiyi bizzat bana verdi.
Tam bu olaylar sırasında şeçilen  MART ayı içinde ARJANTİN kilisesinin ruhani görevlisi bilinen YENİ PAPA özellikle ERMENİ meselesi konusunda çok hassas ve duyarlı bir kişilik.
Bilindiği gibi ARJANTİNDE önemli bir ermeni kitlesi yaşıyor ve çokta burdan göçen ermeni vatandaşımız var...
SARAH SİERRANIN son tren raylarında alınan görüntüsü,SİERRANIN bir gizli yere götürülüp bilgilendirilmesi için yapılmış bir senaryo için kandırıldığını,ZİYA TASALI gibi kişilerin her zaman lazım olabilecekleri bu tip hadiselerde piyon olarak örtülecek hadiselere RESİM olarak koyulabilecek olması için bunları bu GÜL ve HAÇ biraderlerinin kontrolünde olan bazı vakıf ve hastanelerde bakılıp beslendiği günü gelen bu tip hadiselerde şuçları yüklenmeleri açısından buralarda barındırılıp ama aynı zamanda sokaklarda yaşatıldıklarının uzun istihbarat çalışmalarımız yıllarında öğrendik.
Zaten sanık ZİYA TASALI nın uzun zaman adeta RAMBO gibi yakalanamaması ve suriyeye geçen meczup birinin orda iç savaşada katıldım demesi belirli büyük güçlerin anlayan başka merkezlere ister yiyin için ister GARGARA yapın ARGO anlamda mesaj vermeleri demek.
Muhtemelen değil tamamen SARAH SİERRA sorgulanmış ve öldürülmeden evvel KOZMİK ÇOK GİZLİ hangi bilginin ve kişilerin şahsi bilgisinin peşinde olduğu öğrenilmiş.
Dikkat çekicek bir diğer unsurda VATİKANIN 1983 yılından beri temsilciliğini yapan peder MAROVİCH 2007 yılında trenin altına ROMADA atılmış ağar yaralı kurtulmuş ve uzun zaman bakıma muhtaç yaşayarak bir kaç yıl evvel ermeni vakfına ait bir huzurevinde hayatını kaybetmiş peder MAROVİCH ülkemizdeki bu uzun çalışması esnasında yakın arkadaşlarından biride merhum ÜZEYİR GARİH idi tabi özellikle MAROVİCH ilişkileri dikkate alınırsa kamuoyunca SİERRA konusunda bir aydınlıkta gözükebilir...
Bir annenin bu şekilde hayatını kaybetmesi acı bir şey ne olursa olsun,onun için bazı şeyleri hatırlatmakta fayda görüyorum,işimizin insanlık yararına işler olmasını diliyorum.
2015 yılında ermeni soykırımı diye ülkemize baskı unsuru olarak kullanılan bu hadisenin 100.yılında neleri yine örtü olarak kullananlar neyle saldırılarını sürdürecekler bunuda konunun ayrı bir tarafı olarak düşünün diye not düşüyorum.
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...