27 Ekim 2013 Pazar

KEDİYE SUİKAST TEŞEBBÜSÜ…….

                                                      


Sayın okurlarım bildiğiniz gibi KEDİ çok sevimli bir hayvan olup türlü marifetleri ve yaramazlıkları vardır,adı üstünde KEDİ…….?
Geçenlerde büyük bir devletin başkanı bir sınıfa giriyor tahtaya bir KEDİ resmi çizip çıkıyor.
Hatırlarsanız birkaç yıl evvel çok ünlü bir değerli sanatçımıza KALEŞİNKOFLA bir suikast yapıldı,ALLAH kendisini bize bağışladı.Buraya nerden gelicem..
16 temmuz 2013 günü ANKARA ÇANKIRI yolu üstünde motorsikletli genç bir kişi  trafik kazası yaparak hakkın rahmetine kavuşuyor,olay yerine intikal eden güvenlik güçleri ve sağlık görevlileri gencin üstünden 80.000 avro para bir adet 16 mermi kapasiteli tabanca,mermileri ile birlikte,bir adet kalaşnikof tüfek ve bu tüfeğe ait 30 mermi,bir adette MİT kartı…
Tabi genç hemen Adapazarı bölgesinde memleketine defnediliyor,ardından MİT kurumundan bizle herhangi bir ilgisi yok,sahte kart olarak bir açıklama geliyor.Polis kayıtlarına göre gencin şuç dosyası kabarık en son taksimdeki RİDDİM bar baskınına katılmış,ve elinde ÇEÇEN mücahitlerin kullandığı bir dövme olduğu bilgisi basına aksediyor.
Ne kadar enteresanki 13 temmuz günü MİT müsteşar yardımcısı M.D mahkemede berat etmiş yolsuzluk şuçlamasından.
Daha sonra MİT kurumunu bilenler kurumda 2000 li yılların ortasında motorlu takip tarassut ekibinin oluşturulduğunu bunların Kafkasya kökenli olduklarını ve her zaman yine motorlu haber elemanı kullandıklarının bilgisi bazı dostlardan geliyor…,
                                                   


Hemen aynı günlerde istanbulda TURESOL HAN kod adlı bir gazeteci bir lokantada vuruluyor,özellikle bu kişinin 2010 yılında bazı MİT görevlilerinin olduğu bir şuç şebekesi ve İTO başkanı,CNR fuarcılık sahibi hanfendi ile çok yakın ilgili haberler yaptığı kamuoyunda MOSSAD ve MİT ten bazı kişilerle ilşkisi olduğu söylentileri istihbarat dünyasında konuşuluyor.
Tam o esnada DÜZCEDE bir otel inşatında duvar çökmesi sonucu üç genç ölüyor..
Burdan gelen bazı bilgilerde birincisi GAFFAR OKKAN suikasti esnasında bir başkomiser ve polis memurunun olay yerine intikal ettiğinde gördükleri bir TAKIM elbiseli kişi ve yanında kaleşnikof markalı ikinci bir şahıs  ile burun buruna gelmeleri ve şahıslara bir şey soramadan ayrılmaları fakat polis memurunun teşhis etmesi şahısları.ŞEHİT OKKAN biliyorsunuz ADAPAZARI HENDEKLİ idi acaba olay yerindeki polis memurunun gördüğü ve teşhis ettiği şahıs OKKANIN hemşerisi bir MİT mensubu olabilirmi…?
27 mayıs 2013 tarihinde ANKARADA öldürülen ayrılıkçı ÇEÇEN devleti BAŞKONSOLOSU rahmetli MEDET ÜNLÜ de bu camialara çok yakın bir isim 1. ÇEÇEN savaşında çok aktif türk derin yapısı ile çalışmış bir insan,özellikle MİT Kafkasyalıları iyi tanıyan bir kişi,isim.?
Sonuçta insanın aklına şöyle bir senaryo geliyor MİT seferberlik yapısı içinde birileri son yıllarda bazı rahatsızlıklarından dolayı,16 temmuz günü motorlu bir kurye ile üç kişilik bir suikast timine para ve silah lojistiği sağlıyorlardı bir hem intikam hemdeşuçlarını bilen birisini ortadan kaldırmak için.
Bu kişinin kod adı KEDİ miydi,busuikasti öğrenen MİT içinden başka bir gurup ve emniyet içinden bu suikast yapıcak kişileri bir şekilde önledimi….?
Bu suikastin başarısız olduğuna çok sinirlenen İKİ ÜST DÜZEY MİT yöneticisi SARIYER BÖREKÇİSİNDE börek yerken aralarında sesiz konuşurken ağbi bu p….. 2005 yılında öbürleri ile gebertmedik bak başımıza ne işler açtık hep senin yüzünden dedimi.
                                             


O ünlü sanatçımız vurulmadan yarım saat evvel canlı yayında çok sıkıntılı isim vermeden bir insana serzenişte bulunuyordu,acaba bu insan kimdi,geçenlerde bir sanatçı arkadaşına çok içerlemiş çünkü vurulma hadisesi olmadan evvel sağda solda arkadaşının vurulacağını söylüyormuş,basına yansıdı.
Netice itibari ile bu suikast yapılacak  KEDİ KOD adlı kişi kimdi……..?
OKUDUĞUNUZ TÜM YAZI SADECE BİR HAYAL MAHSÜLÜDÜR GERÇEKLERLE ÇOK İLİŞKİSİ OLMASI LAZIMKEN MAALESEF BİR KURGUDUR………?
SAYGILARIMLA,
ZEKİ ARSLAN……..
                                        

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

AMERİKALI MİLLİ ÜSKÜDARLILAR ÇETESİ..

                         Sevgili takipçilerim,MERHABA….. Üsküdar,dünyaya geldiğim ilçe.1965 yılında bağlarbaşında otururken ZEYNEP ...